Wyciek Dune Awakening - edytor postaci, drzewko rozwoju, rozgrywka

Krzysztof Żołyński
2024/04/30 20:00
1
0

Do sieci trafiło kilka zrzutów ekranu, pochodzących z wersji beta Dune: Awakening. Nie oszałamiają jakością, ale dają pojęcie, w jakim kierunku idzie rozwój gry.

Wyciekłe zrzuty ekranu z Dune: Awakening są niskiej jakości, a więc trudno oceniać jakość grafiki, a więc musimy pozostać przy tym co prezentował pierwszy zwiastun. Pozostaje mieć nadzieję, że się nie pogorszyła. Jest jednak okazja, żeby zobaczyć jak wygląda interfejs gry i kreator postaci. Oczywiście od bety do finalnego produktu jeszcze długa droga, a więc wiele rzeczy może ulec zmianie.

Wyciek Dune Awakening - edytor postaci, drzewko rozwoju, rozgrywka

Producent Dune: Awakening, studio Funcom, zdecydowało się pójść w kierunku MMO, dodając kilka elementów z innych gatunków. Spotkało się to z mieszanymi reakcjami fanów, ale wypada poczekać na finalną wersję gry, żeby oceniać wysiłek jej twórców.

Przejdź od przetrwania do dominacji na najgroźniejszej planecie wszechświata. Dune: Awakening łączy kreatywność gier survivalowych ze społecznościowym aspektem wieloosobowych gier online. W rezultacie otrzymujemy niepowtarzalną, ambitną survivalową grę MMO z otwartym światem.

Obudź śpiącego
Twoja przygoda rozpoczyna się na Arrakis, planecie pełnej rozległych pustyń zamieszkałych przez ogromne czerwie. W trakcie zgłębiania fabuły napotkasz postacie znane z filmów i książek. Poznasz nowych sprzymierzeńców i wrogów, a potem wykorzystasz swoje znajomości, by rozwikłać tajemnicę kryjącą się tuż pod powierzchnią pustyni.

Wybierz tożsamość
Określ swoją tożsamość i ukształtuj charakter, od rozbudowanego tworzenia postaci po umiejętności i zdolności, których nauczą cię tacy specjaliści, jak mentaci czy Bene Gesserit. Zaprezentuj swoją przynależność ubiorem i zyskaj renomę swymi dokonaniami. Zostań mistrzem w wąskiej specjalizacji lub osobą wielu talentów.

Dune: Awakening na pierwszym zwiastunie

GramTV przedstawia:

Obecnie nie ma informacji o przewidywanym terminie premiery Dune: Awakening.

Dune: Awakening - wyciekły screeny z zamkniętej bety

Komentarze
1
Surfer94
Gramowicz
01/05/2024 11:38

Fallout?