Path of Titans – rusza beta survivalu MMO o dinozaurach. Pokazano trailer

DK
2022/07/27 22:30

Tytuł jest dostępny na wszystkich platformach.

Niedawno informowaliśmy o dacie premiery bety nowego MMO o dinusiach. Termin debiutu właśnie nadszedł i tytuł od Alderon Games jest teraz dostępny na pecetach, platformach mobilnych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Series X/S i Switchu. Co mniej więcej nas czeka, jeśli zdecydujemy się na wakacje z dinozaurami, możecie zobaczyć na świeżutkim trailerze. Publikujemy go na samym dole niniejszej wiadomości.

Path of Titans – rusza beta survivalu MMO o dinozaurach. Pokazano trailer

Path of Titans – dinozaury i ich metody

W produkcji wcielamy się w jedną z wielu dostępnych gadzin i mamy za zadanie przetrwać w świecie pełnym zagrożeń. Do naszych obowiązków w dziczy należy przede wszystkim walka z innymi graczami. W zależności od typu wybranego dinusia mamy dysponować innymi umiejętnościami. Dokładnie tak, jak u ludzi: jeden woli załatwiać sprawunki siłowo, a inny woli pomyśleć i się zakraść. Co dotyczy terminu premiery wersji ostatecznej, to na razie nie znamy konkretów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
28/07/2022 08:12

Pomysł może fajny, ale coś czuje że formuła się dosyć szybko wyczerpie... no bo ileż można biegać dinozaurem i wpierniczać inne dinozaury? Po prostu nie widzę żeby sam pomysł na grę zatrzymał ludzi na dłużej, ale może się mylę - może twórcy wprowadzą jakieś wciągające questy czy pvp (wątpie).