Nowa gra twórców Journey dostępna za darmo na Steam

Radosław Krajewski
2024/04/11 14:20
1
0

Deweloperzy udostępnili swój ostatni tytuł na komputerach osobistych. Wszyscy chętni mogą od dzisiaj sprawdzić produkcję.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami studio thatgamecompany, twórcy takich gier, jak Flower i Journey, udostępnili za darmo w ramach wczesnego dostępu Sky: Children of the Light. Produkcja powinna być doskonale znana graczom mobilnym, na których to urządzeniach z systemem Android i iOS zadebiutowała już w 2019 roku. Rok później trafiła na Nintendo Switch, a w 2022 roku również na PlayStation 4 i 5. Teraz także posiadacze komputerów osobistych mogą dołączyć do zabawy i bez żadnych opłat sprawdzić Sky: Children of the Light w akcji.

Nowa gra twórców Journey dostępna za darmo na Steam

Sky: Children of the Light za darmo na Steam

Sky: Children of the Light jest relaksacyjną grą MMO, która została stworzona z myślą o współpracy i integracji między graczami. W grze wcielamy się w Dziecko Światła, które wraz z magiczną peleryną wyrusza w świat, aby znaleźć podobne sobie istoty. Twórcy udostępnili graczom rozległy świat, po którym mogą swobodnie się przemieszczać zarówno samemu, jak i w kooperacji z innymi osobami.

Deweloperzy zdecydowali się wprowadzić grę na komputerach we wczesnym dostępie, aby Sky: Children of the Light odpowiednio dopracować i rozwijać swoją produkcję, uwzględniając uwagi od graczy. Premiera pełnej wersji nie jest jeszcze znana.

GramTV przedstawia:

Jeżeli jesteście zainteresowani zagraniem w Sky: Children of the Light, to grę znajdziecie pod tym adresem. Nawet po opuszczeniu wczesnego dostępu tytuł studia thatgamecompany pozostanie w modelu free-to-play.

Komentarze
1
AHERIAX
Gość
14/04/2024 15:24

"nowa"

Ta gra ma parę lat

Dobrze że nie jest pay to win 

Ogólnie to polecam. Zajebista gra, lepiej grać ze znajomymi