Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez: The Cartel jest tip top

Krzysiek Ogrodnik
2011/07/04 13:36

I ma wszystko – od odznaki policyjnej, przez fałszywe pieniądze, po aluminiową walizkę.

Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez: The Cartel jest tip top

Jeśli chodzi o wydania dla kolekcjonerów Techland jest wierny jednej zasadzie – jak się bawić, to się bawić. Tak samo jest w przypadku wręcz obrzydliwie bogatej wersji specjalnej Call of Juarez: The Cartel, która będzie limitowana do tysiąca sztuk.

Wydanie przedstawione na obrazku (polecam powiększyć!) składa się aż z prawie dwudziestu elementów. Pierwszy to gra, później jest soundtrack, FanKit, brelok imitujacy pocisk, odznaka policyjna Bena McCalla z kodami na dwie dodatkowe sztuki broni (ULC Karabinek z tłumikiem kal. 9x19 mm i ULC Pistolety półautomatyczne z celownikiem optycznym), smycz, benzynową zapalniczkę, dwa nieśmiertelniki, paczkę „narkotyków“, plik fałszywych pieniędzy, okulary przeciwsłoneczne, plakat z motywem z gry i statystykami broni, bandana, koszulka, (świetny nadruk!) a to wszystko zapakowane w aluminiową walizkę. Uff, sporo tego!

GramTV przedstawia:

Edycja Kolekcjonerska, dostępna wyłącznie na PC, trafi do sprzedaży 26 sierpnia. Dlaczego tak późno? Bo Call of Juarez: The Cartel na PC jest opóźniony o miesiąc. Sugerowana cena wydawcy to 179,90 zł za sztukę, ale w sklepie gram.pl możecie już teraz zamówić to wydanie 10 złotych taniej.

Kup Edycję Kolekcjonerską Call of Juarez: The Cartel w sklepie gram.pl za 169,90 zł

Komentarze
54
Karanthir666
Gramowicz
01/09/2011 21:18

Więcej opinii o jakości elementów EK. Więcej opinii :D A okularki faktycznie niezłe. Szkoda, że nie można napisu zdrapać :P

Usunięty
Usunięty
01/09/2011 21:12

Jakość EK jest zadowalająca, Koszulka niezła. Okularki b. dobre- nie spodziewałem się po nich takiej jakości. Będę miał do samochodu:)Reszta gadżetów nawet niezła.Gra ma zajefajna fabule tylko krotka przeszedłem ja przez jakieś 8,5 godziny.I mało osób gra online... w co-opie pograłbym z kimś albo w muliti- moj nick wackki zapraszam

Usunięty
Usunięty
01/09/2011 20:41
Dnia 08.07.2011 o 09:22, Nieznajomosc napisał:

Jeżeli dobrze przeczytałem to jest tysiąc sztuk na całą Polskę - więc to się nazywa prawdziwa LIMITOWANA EDYCJA KOLEKCJONERSKA :-)

To mi sie podoba a nie jak w przypadku Wiedźmina 2 9999 sztuk.
Trwa Wczytywanie