Runes of Magic odkrywa dziś czwarty rozdział swej historii - Lands of Despair

Mateusz Kołodziejski
2011/06/16 14:29
8
0

Dostępne od dziś Runes of Magic - Chapter IV: Lands of Despair wnosi do gry sporo nowości, na czele z czterema unikalnymi strefami do odwiedzenia.

Runes of Magic odkrywa dziś czwarty rozdział swej historii - Lands of Despair

Jak dowiedzieliśmy się z wcześniejszych zapowiedzi, w Taborei panuje niepokój. Mroczne siły oplatają swoimi mackami Nieprzyjazną Krainę i Czerwone Wzgórza, a za wszystkim stoi nowy główny antagonista, stwór imieniem Sismond.

Gracze oczywiście nie pozostają bezbronni wobec panoszącego się w krainach zła. Runes of Magic - Chapter IV: Lands of Despair daje możliwość wybrania trzeciej klasy dla postaci oraz podnosi maksymalny poziom do 67. W jego osiągnięciu pomoże 300 kolejnych zadań i dwie dodatkowe instancje, które znajdziemy na obszarze czterech nowych lokacji. Dla żądnych jeszcze większej ilości mocnych wrażeń przewidziano Międzyserwerowe Pola Bitwy.

GramTV przedstawia:

Ci, którzy zdecydowali się na kupno wersji pudełkowej, otrzymają od Frogstera pakiet wirtualnych przedmiotów o wartości 40 zł. Kolejnym bonusem jest wyjątkowy Wierzchowiec - Torex, który przy wprowadzeniu do gry w tym miesiącu, zostaje u gracza na stałe. Do tego dochodzą jeszcze takie miłe dodatki jak Luksusowy Dom z Piwnicą i Zaawansowany Klejnot Księżycowy - Objawienie.

Kto już testuje?

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
02/02/2012 12:01

Runes of Magic - najbardziej zabugowane MMORPG. Brak balansu w PvP, crashe w miastach, przy każdym użyciu teleportu - po prostu wywala klienta do pulpitu.Przyciąga graczy, bo jest wzorowane na World Of Warcraft. System mikrotranzakcji wyciąga z top-graczy setki złotych miesięcznie. Ale decyzja należy do was.Pozdro ;)

dark_darek
Gramowicz
17/06/2011 00:56
Dnia 16.06.2011 o 17:54, Blah napisał:

gdyby ROM mial abonament to by nie istnial, bo to zwykla kalka wowa dla "ubogich"

bzdura - wiesz ile ludzie grający w pseudo darmowe gry mmorpg potrafią wydawać kasy miesięcznie ?? nawet nie pytaj bo kopara opada..... tylko nikt kto gra nie zdaje sobie z tego sprawy :)

Usunięty
Usunięty
16/06/2011 17:54

gdyby ROM mial abonament to by nie istnial, bo to zwykla kalka wowa dla "ubogich"




Trwa Wczytywanie