CM Storm Sentinel Z3RO-G - myszka dla graczy z wyświetlaczem OLED

Michał Myszasty Nowicki
2011/04/21 15:59
4
0

CM Storm zapowiedział właśnie nową myszkę dla zapalonych graczy, wyposażony między innymi w wyświetlacz OLED model Sentinel Z3RO-G.

CM Storm Sentinel Z3RO-G - myszka dla graczy z wyświetlaczem OLED

Myszka CM Storm Sentinel Z3RO-G wyposażona została w podwójny, laserowy sensor (choć producent nie podał jego maksymalnej rozdzielczości), mający zapewnić wyjątkową precyzję i czułość. Gryzoń charakteryzuje się ponadto czasem reakcji na poziomie 1 ms, posiada osiem programowalnych klawiszy, 128 KB wbudowanej pamięci oraz ergonomiczny kształt. Wagę CM Storm Sentinel Z3RO-G będziemy mogli przystosować do swoich potrzeb dzięki kompletowi pięciu 4,5 g odważnikom.

Jedną z najciekawszych cech myszki CM Storm Sentinel Z3RO-G jest również zamontowany na jej grzbiecie wyświetlacz OLED, z którego możemy między innymi odczytywać aktualne DPI dla każdej z osi. Dzięki załączonej aplikacji CM Storm Tactics Micro możemy również tworzyć makra, samodzielnie zdefiniować wyświetlany logotyp, kolor podświetlenia, czy też wszelakie parametry myszki, takie, jak aktualne DPI, czy czas opóźnienia klawiszy.

CM Storm Sentinel Z3RO-G ma już wkrótce trafić do sprzedaży na terenie naszego kraju, choć jak na razie nie znamy sugerowanej ceny tego ciekawego gryzonia. Wiadomo natomiast, że jako bonus otrzymamy wraz z nim dostęp do gry FPS Shattered Horizon.

GramTV przedstawia:

Pamiętajcie również o tym, że bogaty wybór myszek zarówno dla graczy, jak i do codziennych zastosowań, znajdziecie w dziale sprzętowym naszego sklepu.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
22/04/2011 20:30
Dnia 21.04.2011 o 22:54, xxbartxx napisał:

Gdzie ten wyświetlacz ? ile cali ?

4 cale to 10cm. Gdzie Ty chcesz coś takiego na myszy zmieścić?! O_oWyświetlacz to jest to maleńkie (chyba monochromatyczne) coś, co widzisz w dół od rolki. Nie sądzę, by na tym dało się film obejrzeć...Pomijając już wszystko inne, naprawdę zastanawia mnie sens czegoś takiego... Wyświetlacz prawdopodobnie będzie zasłonięty palcami wskazującym i serdecznym, lub też będzie znajdował się pomiędzy nimi, przez co i tak będzie niewidoczny. Czy ktokolwiek w ogóle o tym fakcie pomyślał? Ja rozumiem, że bajer, że lans, ale ma to mniej więcej tyle samo sensu, co czekoladowy czajnik...

Usunięty
Usunięty
22/04/2011 20:23

To jest ten OLED co bedzie w NGP?!

Usunięty
Usunięty
21/04/2011 22:54

"myszka dla graczy z wyświetlaczem OLED" Gdzie ten wyświetlacz ? ile cali ?jak by dali 4-5 cale to w robocie można by działać na kompie a pod ręką filmy na myszce by leciał bajer :)
Trwa Wczytywanie