Transformers: Dark of the Moon oficjalnie. IGN podaje szczegóły i pokazuje screeny

Patryk Purczyński
2011/02/12 10:33
8
0

Zgodnie z oczekiwaniami, podtytuł nowych Transformersów to Dark of the Moon. Pod takim szyldem do kin trafi bowiem film Michaela Baya. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące gry.

Na łamach amerykańskiego portalu IGN ukazały się informacje dotyczące Transformers: Dark of the Moon, najnowszej odsłony znanej serii. Jak nietrudno się domyślić, wydarzenia w niej przedstawione oparte zostaną na historii opowiedzianej w filmie pod tym samym tytułem, który 1 lipca trafi do polskich kin. Transformers: Dark of the Moon oficjalnie. IGN podaje szczegóły i pokazuje screeny

Za grę odpowiada High Moon, studio stojące za ciepło przyjętą Wojną o Cybertron. Fani tego tytułu mogą być spokojni o przyszłość Transformers: Dark of the Moon. - W kwestii kontroli i rozgrywki trzymamy się schematów wypracowanych w poprzedniej części - mówi dyrektor gry, Sean Miller. - Będziecie mogli zastosować dowolny moduł transformacji. Nigdy nie jesteście pozbawieni broni, ale macie w tym względzie wybór - dodaje.

W Transformers: Dark of the Moon powróci multiplayer, jednak twórcy nie zdradzają na razie zbyt wiele w tej kwestii. Miller zapewnia ponadto, że gracze nie powinni się obawiać o zbyt krótki czas, jaki jego ekipa dostała na produkcję nowego tytułu. Prace rozpoczęły się bowiem jeszcze zanim Wojna o Cybertron trafiła na półki sklepowe (a stało się to w czerwcu 2010).

Transformers: Dark of the Moon powstaje z myślą o Xboksie 360 i PlayStation 3. Debiutu gry należy spodziewać się mniej-więcej w tym samym czasie, w którym na ekrany kin wchodzić będzie obraz Michaela Baya.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
12/02/2011 23:29
Dnia 12.02.2011 o 23:28, Cygi napisał:

Przy okazji, ktoś wie jak prawidłowo się wymawia nazwę? Transformersy czy Transformery?

Nie robi się liczby mnogiej od liczby mnogiej. Poprawną więc formą są Transformery.

Usunięty
Usunięty
12/02/2011 23:28

Bardziej to ja czekam na film, niż na grę.Przy okazji, ktoś wie jak prawidłowo się wymawia nazwę?Transformersy czy Transformery?===PS. Free Kevin!

Usunięty
Usunięty
12/02/2011 20:25

Te Transformers''y nie lubię gier na podstawie komiksów, filmów itp.
Trwa Wczytywanie