Company of Heroes Online idzie do piachu 31 marca

Grzegorz Bonter
2011/02/02 10:07

Studio Relic Entertainment postanowiło zamknąć serwery Company of Heroes Online. 31 marca.

Graliście swojego czasu w Company of Heroes Online? Polubiliście to podejście do marki CoH zaprezentowane w Company of Heroes? No to mamy złą wiadomość. Studio Relic Entertainment zapowiedziało zamknięcie tego projektu. Company of Heroes Online idzie do piachu 31 marca

Okazuje się, że beta testy Company of Heroes Online nie miały na celu sprawdzenia kodu gry przed jej oficjalnym wypuszczeniem. To było "jedynie" pole do testów nowych mechanik oraz systemów commanderów i mikrotransakcji. Jak zapowiedzieli twórcy, serwery CoHO będą działały do 31 marca tego roku.

Wyłączenie serwerów będzie oznaczało utratę przez graczy całego dorobku (poziomów, przedmiotów oraz niewykorzystanej waluty CoHO Cash). Dlatego też, Relic na osłodę zaproponowało fanom zniżkowe kody, które można wykorzystać w sklepie THQ na zakup Company of Heroes Gold Edition. Za 4,99 USD gracze otrzymają podstawkę Company of Heroes oraz dodatek Opposing Fronts.

GramTV przedstawia:

Po co więc było to wszystko? Wnioskując z niewyraźnych przebąkiwań przedstawicieli Relic Entertainment na forum CoHO można wywnioskować, że wiedza zdobyta przy zamykanym projekcie zostanie wykorzystana przy kontynuacji marki Company of Heroes. Niestety, jest to tylko gdybanie i żadne oficjalne zapewnienia nie padły.

Wciąż możecie załapać się na grę w CoHO przez te niecałe 2 miesiące. Wystarczy skoczyć na oficjalną stronę gry.

Komentarze
16
Usunięty
Usunięty
03/02/2011 20:37

niech dadzą CoH 2 :D niestety na razie i tym cicho... ale mam nadzieję że to się niedługo zmieni :)

Muradin_07
The King of Iron Fist
03/02/2011 17:36
Dnia 03.02.2011 o 17:22, Gremo napisał:

Jest mod Eastern Front dodający frakcję Radziecką - polecam, całkiem fajna sprawa...

O modzie wiem, ale nie grałem... Może przy okazji kiedyś... Tak czy inaczej czekam na coś "pudełkowego" :D

Darkstar181
Gramowicz
03/02/2011 17:25

U, szkoda. No ale w sumie nic dziwnego. Większość graczy nie korzystała z żadnych mikropłatności. Można grać spokojnie bez tego.Cóż, pozostaje granie w mody typu Eastern Front czy Blitzkrieg na Opposing Fronts. Wiedziałem że dobrze robię, zatrzymując pudełkowe wersje przy sobie :)
Trwa Wczytywanie