Zamów Lord of Arcana w sklepie gram.pl - premiera już w piątek

gram.pl
2011/01/31 14:04
2
0

Wysyłka gry Lord of Arcana, czyli hack'n'slash na PSP od Square Enix, nastąpi w najbliższy czwartek. Przypominamy, że możecie ją zamawiać w sklepie gram.pl.

Zamów Lord of Arcana w sklepie gram.pl - premiera już w piątek

Lord of Arcana jest dynamiczną grą akcji z elementami RPG przeznaczoną wyłącznie na przenośną konsolę Sony PlayStation Portable.

Fabuła dotyczy tytułowego Arcana, czyli kamienia odpowiedzialnego za porządek w Horodynie (świecie, w którym rozgrywa się akcja). Naszym zadaniem będzie zdobycie tego artefaktu i zbadanie, jaką faktycznie posiada moc. Dowiemy się również, jaki los czeka tego, kto stanie się nowym właścicielem wspomnianego przedmiotu.

Lord of Arcana zaoferuje szybką, nieskomplikowaną, lecz momentami wymagającą rozgrywkę. Na naszej drodze stanie olbrzymia ilość różnorakich potworów, z którymi będziemy musieli się rozprawić. Co ciekawe, gra zaoferuje możliwość przygotowania nowych typów broni oraz pancerza. Dostępny będzie także wariant kooperacji dla czterech graczy.

W usłudze PlayStation Store dostępne jest demo Lord of Arcana pozwalające na zapoznanie się z tutorialem oraz trzema pierwszymi zadaniami. Postać rozwiniętą w demie można przenieść do pełnej wersji gry.

  • Zamów grę Lord of Arcana na PSP w sklepie gram.pl - cena 149,90 zł

GramTV przedstawia:Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
31/01/2011 17:12

A czy w Gramowym sklepie ta gra będzie sprzedawana w Slayer Edition jak to zapowiadała Cenega?

Usunięty
Usunięty
31/01/2011 14:31

Mam nadzieje że nie będzie po Japońsku tak jak jest tu ukazane na Screenach ; DNa poważnie, szkoda że nie mam już swoje PSP, spadło z drugiego piętra (Może kiedyś to na blogu opiszę, albowiem to długa historia) chętnie pograłbym w jakiegoś ciekawego RPG''a a to jak widzę zapowiada się ciekawie.