TRON: Evolution - recenzja

gram.pl
2010/12/05 13:00

Przez pewien czas Fett - co zresztą nie jest nowością - przepadł w cybernetycznej otchłani. Tym razem jednak powrócił chwilowo do lat 80-tych, a wszystko za sprawą nowej gry odświeżającej uniwersum TRON. Jak wypada prequel nadchodzącego filmu? Przeczytajcie sami.

Filmowy Tron bez wątpienia rozbudzał wyobraźnię widzów w latach osiemdziesiątych. Także moją, gdy widziałem go spory czas po premierze, wtedy jeszcze jako dziecko. Nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że obraz ten nie przetrwał próby czasu w przeciwieństwie do chociażby Gwiezdnych Wojen, które dla całych rzesz ludzi są i będą kultowe. 28 lat po oryginalnym Tronie wracamy do tej marki. Jednak czy może to być reanimacja udana?

GramTV przedstawia:

Komentarze
18
Usunięty
Usunięty
10/12/2010 16:16
Dnia 05.12.2010 o 17:24, Teleferekuku napisał:

Reasumując: Chcesz zagrać w dobrą grę w uniwersum TRONa - zagraj w TRONa 2.0. Ta produkcja chociaż ma parę ładnych lat na karku jest genialna. Rozbudowana, ciekawa ze świetnym klimatem i fantastyczną oprawą. Broni się dzisiaj bez problemu. To taki FPS/RPG/Adventure, wybalansowane perfekcyjnie. Muzykę z tej gry słucham do dziś. To nie DaftPunk, ale o wiele ciekawszy soundtrack.

Wiadomo, w końcu Tron 2.0 to gra Monolithu, twórcy AvP2, Shogo, No One Lives Forever, Blood, FEAR. TO nie są cieniasy ;)I z Twoją oceną gry muszę się, niestety, zgodzić. Z tego co czytałem to na szczęście gra ma być uzupełnieniem fabuły z filmu. Wciąż liczę, że film mnie nie zawiedzie.

Usunięty
Usunięty
10/12/2010 10:46

gra jest "BAARDZO SŁABA" wogole szkoda pieniędzy na jej zrobienie

Usunięty
Usunięty
07/12/2010 15:36

Już niemogę sie doczekać kiedy zobaczę film w kinie i... zagram w tą grę. Szczególnie podoma mi sie to że Disney zatrudnił Daft Punk [uwielbiam ich muzę] i mimo że multi jest słabo rozwiniety to i tak nie moge sie doczekac. Myślałem że jeśli chodzi o multi to będzie o wiele wiecej trybów i że walka nie tylko będzie się opierać na dyskach, cieszyłbym się gdyby były jeszcze jakieś inne bronie ale i to mi w zupełności wystarcza, choć bardzo chę w nią zagrać to muszę przyznać że rzeczywiście te kilka tygodni wiecej by im sie przydało na dopracowanie gry by wszyscy byli zadowoleni, no i muszę przyznać jak zwykle świetna recenzja.
Trwa Wczytywanie