Droga paczki, czyli witajcie w XXI wieku

Absolutnie ekskluzywny materiał! Myszasty i Lucas the Great śledzą z kamerą krok po kroku los pewnego zamówienia. Witajcie w ultranowoczesnym magazynie sklepu gram.pl i Action SA!

W jednym z podcastów pochwaliliśmy się, że udało nam się zwiedzić ten niesamowity i tajemniczy magazyn, z którego w świat wędrują paczki z Waszymi zamówieniami. Zrobił na nas tak ogromne wrażenie, że postanowiliśmy wprosić się do niego z kamerą, by pokazać Wam, że wizje z Terminatora, czy Matriksa mogą niedługo się spełnić.

No i udało się! Pokonując niezliczone zabezpieczenia, zakodowane zamki i bramki reagujące na co większą plombę w zębach, dostaliśmy się ponownie do środka. Tym razem znacznie lepiej wyposażeni i przygotowani, zapraszamy Was na krótką wycieczkę po miejscu, w którym słowo"automatyzacja" nabiera całkiem realnego smaku. Takiego materiału nie znajdziecie nigdzie indziej!

Pamiętajcie też, by odwiedzać nasz kanał YouTube. Kolejne ekskluzywne materiały już wkrótce!

GramTV przedstawia:

Komentarze
139
Usunięty
Usunięty
18/01/2011 10:25

Że tak powiem, imponująca maszyneria ;-)

Usunięty
Usunięty
17/01/2011 21:33

Cześc wypowiedzi konsula:" w koperty babelkowe"O_O O_O O_O;D ;D ;Djuz nie mogę sie doczekać. :D

Usunięty
Usunięty
11/01/2011 22:38

Ja ogólnie kupuje przez internet dużo rzeczy i kupowałem i kupuje na gramie co 1-2 miesiąc lub czasami rzadziej ale zrobiłem juz kilka dobrych zamówień i nigdy się nie zawiodłem na paczce , zawsze w świetnym stanie .Moje ogromne zaufanie do tego sklepu.
Trwa Wczytywanie