News

S.T.A.L.K.E.R. także jako serial telewizyjny

Adam Berlik, 11.11.2010 12:11 16

Na rynku są dostępne trzy odsłony cyklu S.T.A.L.K.E.R., a za dwa lata pojawi się ich pełnoprawna kontynuacja. Nie samymi grami jednak człowiek żyje.

Okazało się właśnie, że w produkcji znajduje się także serial telewizyjny o jakże wymownym tytule S.T.A.L.K.E.R.. Niestety, w chwili obecnej dysponujemy jedynie pierwszym zwiastunem tego przedsięwzięcia – jakiekolwiek szczegółowe informacje nie są jeszcze dostępne. Mamy nadzieję, że poznamy je już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia tego klimatycznego trailera.

Pragniemy również przypomnieć, że S.T.A.L.K.E.R. 2, który został oficjalnie zapowiedziany w połowie sierpnia bieżącego roku, pojawi się na sklepowych półkach w 2012 na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Co ważne, będzie to sequel pełną gębą, z nową technologią przygotowaną przez, rzecz jasna, GSC Game World.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.