Informacje

Dwa nowe laptopy ASUS ROG z technologią 3D

2

ASUS wprowadził właśnie do sprzedaży na terenie Europy swoje dwa nowe notebooki z rodziny Republic of Gamers, modele G53 i G73.

Seria Republic of Gamers, to sprzęt przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy. Zazwyczaj dość drogi, jednak oferujący zawsze najnowsze technologie i rozwiązania.

Dwa nowe laptopy ASUS ROG z technologią 3D - obrazek 1
Nie inaczej jest w przypadku dwóch nowych przenośnych komputerów firmy ASUS, które wyposażono w podświetlane diodami LED matryce o częstotliwości odświeżania 120 Hz, a wiec obsługujące standardy 3D. Dodatkowo w zestawie znajdziemy umożliwiający to pakiet NVIDIA 3D Vision.

Mniejszy z laptopów, ASUS ROG G53 posiada ekran o przekątnej 15,6 cal i waży 3,6 kg. Jego sercem jest procesor Intel Core i7-740QM (1,73 GHz), posiada 6 GB pamięci RAM, kartę graficzną GeForce GTX 460M, dysk twardy o pojemności 750 GB, napęd Blu-ray typu combo, gigabitowy kontroler Ethernet, kartę Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2 megapikselową kamerkę, czytnik kart 8-w-1, jeden port USB 3.0 i został wyceniony na 1.899 €.

Drugi notebook, ASUS ROG G73, z matrycą 17,3 cala, posiada podobne parametry z kilkoma wyjątkami. W modelu tym znajdziemy bowiem nagrywarkę Blu-ray, 8 GB RAM i dysk o pojemności 1 TB. Za większy ekran i owe dodatki przyjdzie nam zapłacić 2.199 €.

Dwa nowe laptopy ASUS ROG z technologią 3D - obrazek 2

Szukając odpowiadającego Wam sprzętu do gry, konsol, akcesoriów, czy komputerowych podzespołów nie zapomnijcie również zapoznać się z ofertą działu sprzętowego w sklepie gram.pl!

Najnowsze
Lubisz nas?