gram.5lat z Wami - promocje urodzinowe, odsłona 1: Techland

gram.pl
2010/10/13 12:00

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu cyklu promocji przygotowanych z okazji piątych urodzin serwisu gram.pl. W pierwszej odsłonie oferujemy gry z oferty wydawniczej firmy Techland. Kolejne promocje będą pojawiały się sukcesywnie.

gram.5lat z Wami - promocje urodzinowe, odsłona 1: Techland

To nie wszystko! Druga oferta skierowana jest wyłącznie do fanów klimatu Dzikiego Zachodu – pakiet zawierający Call of Juarez: Więzy Krwi oraz Call of Juarez (z serii Gry dla Ciebie) dostępny jest w sklepie gram.pl w wyjątkowej cenie 39,90 złotych (również do wyczerpania zapasu).

Zaproponowanie Gramowiczom tych promocji nie byłoby możliwe, gdyby nie oferta firmy Techland, której pragniemy serdecznie podziękować za udaną współpracę. Chcemy również nadmienić, że powyższe oferty to dopiero początek wielkiego wysypu promocji, które sukcesywnie będą pojawiały się w sklepie gram.pl z okazji piątych urodzin gram.pl! Z pewnością każdy fan elektronicznej rozrywki znajdzie coś dla siebie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
15
Usunięty
Usunięty
14/10/2010 13:08

odsłona 1 i nic ciekawego na początek lipna promocja.

Gumisiek2
Gramowicz
13/10/2010 21:21

Gdybym jeszcze nie miał tych gier, to brałbym zestaw Call of Juarez + Drakensang: The Dark Eye + Legend: Hand of God. Obie części CoJ-a za tę cenę to też świetny wybór.

Kafar
Gramowicz
13/10/2010 15:58

PC, PC, PC gdzie kur.. konsole? Jedno Halo ?;/
Trwa Wczytywanie