Sieciowa strzelanina FireFall zapowiedziana. Jest trailer, jest gameplay

Patryk Purczyński
2010/09/04 10:45
0
0

Po 4,5 roku ekipa Red 5 Studios jest wreszcie gotowa ogłosić swój projekt (widzicie, nie tylko na Duke Nukem Forever trzeba było długo czekać). Gra nosi tytuł FireFall i jest sieciową strzelaniną.

Debiutancką produkcją Red 5 Studios jest pierwszoosobowa strzelanina sieciowa FireFall, osadzona w klimatach sci-fi. Akcja toczy się w XXIII wieku, gdy Ziemię dosięga kataklizm zwany Melding. To wroga energia, która pochłania większość planety. Na tym jednak nie koniec. Ziemianie muszą się również zmierzyć z przeciwnikiem zwanym The Chosen (ang. Wybraniec). Sieciowa strzelanina FireFall zapowiedziana. Jest trailer, jest gameplay

FireFall został ogłoszony na targach Penny Arcade Expo. W Seattle poinformowano, że nad grą pracuje m.in. Scott Youngblood, projektant pierwszych dwóch części Tribes. Rozgrywka będzie darmowa, choć pojawią się przedmioty do kupienia drogą mikropłatności. Twórcy zaproponują multiplayer, jak i tryb kooperacji.

Data premiery FireFall została wstępnie ustalona na rok 2011. Już teraz można się jednak zapisywać na beta-testy. Terminu ich rozpoczęcia nie podano. Poniżej prezentujemy natomiast trailer i film z fragmentami rozgrywki, które przygotowano na PAX 2010. Pod tym adresem możecie natomiast podziwiać galerię screenów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!