Enslaved już w złocie

Michał Ostasz
2010/09/04 09:04
0
0

Studio Ninja Theory właśnie poinformowało świat o tym, że zakończyło prace nad grą Enslaved: Odyssey to the West. Finalny kod zapewne właśnie wędruje do tłoczni.

Premiera nowej gry twórców Heavenly Sword ma mieć miejsce 8 października. wydawcą Enslaved: Journey to the West w naszym kraju będzie firma Cenega. Tytuł ten będący przedstawicielem gatunku action-adventure został przygotowany z myślą o posiadaczach konsol PlayStation 3 i Xbox 360. Poniżej znajdziecie jeden z ostatnich zwiastunów tej produkcji. Trzeba przyznać, że jest on bardzo klimatyczny.

Pamiętajmy, że Enslaved: Journey to the West jest adaptacją starej, chińskiej powieści. Jak sami widzieliście akcja gry nie rozgrywa się jednak w Państwie Środka, ale na terenie Stanów Zjednoczonych i to w odległej przyszłości. Bohaterami gry są stwór Monkey i młoda dziewczyna Trip, którzy marzą o ucieczce z rządzonego przez mordercze roboty świata.

GramTV przedstawia:

Ciekawostkę stanowi fakt, że w prace nad grą zaangażowani byli z branży filmowej. Scenariusz napisał Alex Garland, autor skryptu do 28 dni później, a w Monkeya dosłownie wcielił się Andy Serkis, czyli Gollum z trylogi Władca Pierścieni.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!