Plotka: Trzecia odsłona Rock Band wprowadzi instrumenty klawiszowe

Adam Wieczorek
2010/05/26 11:00
0
0

Wraz ze zbliżającymi się targami E3 przerwane zostało milczenie odnośnie trzeciej części Rock Band. Tym razem wszystko wskazuje, że w grze pojawią się instrumenty klawiszowe.

Niedawno informowaliśmy, ze w Rock Band 3 zostanie zaimplementowane coś na kształt encyklopedii muzyki. Dziś mamy kolejne, niepotwierdzone jeszcze, informacje. Jeśli wierzyć ekranom, które pojawiają się pod koniec dema Green Day: Rock Band, które pojawiło się wczoraj w serwisie Xbox Live Marketplace, dostaniemy nowe instrumenty. Plotka: Trzecia odsłona Rock Band wprowadzi instrumenty klawiszowe

Sugestywna ikonka wyraźnie wskazuje, że będzie możliwość podpięcia instrumentów klawiszowych. Oczywiście MTV (wydawca gry) oraz Harmonix (producent) nabrali wody w usta i odsyłają do prezentacji gry podczas targów E3.

GramTV przedstawia:

Kolejną zmianą w grze jest dodanie możliwości jednoczesnego śpiewania przez trzy osoby wybranych fragmentów utworów. Rozwiązanie to znamy już z The Beatles: Rock Band i wspominane było jako element, którego możemy spodziewać się w kolejnych tytułach tej serii gier muzycznych.

Na razie czekamy cierpliwie na targi E3, gdzie mamy nadzieję uzyskać więcej informacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!