Namco: Wiedźmin 2 na razie bez wersji konsolowych

Patryk Purczyński
2010/05/24 19:56
0
0

Dość zaskakujące informacje dotyczące Wiedźmina 2 docierają do nas ze strony Namco Bandai. Przedstawiciel firmy twierdzi, że w tym momencie polska gra w ogóle nie ma wersji konsolowej.

Nadal nie wiadomo, które platformy (oprócz peceta) doczekają się premiery Wiedźmina 2. Wygląda na to, że sprawa wciąż nie jest wyjaśniona. "Wiedźmin 2 nie ma na ten moment wersji konsolowej" - mówi wiceprezes Namco Bandai, Olivier Comte. Skąd może dysponować takimi informacjami? Namco: Wiedźmin 2 na razie bez wersji konsolowych

"Mieliśmy bardzo bliskie relacje, ponieważ współpracowaliśmy z nimi jako Atari" - wspomina Comte. Spółka posiada udziały w firmie, która wydała pierwszą część produkcji CD Projekt RED na Zachodzie. "Dla mnie Wiedźmin to bardzo dobry przykład tego, co studio musi stworzyć. CD Projekt zgarnął nagrodę "Best of E3" w 2007 roku. Dla mnie każda rzecz, którą oni robią, jest niesamowita" - komplementuje.

Przypomnijmy, że wokół konsolowych wersji Wiedźmina 2 już wcześniej było sporo zamieszania. Ostatecznie udało nam się ustalić, że gra prawdopodobnie pojawi się na jednej z konsol (Xboksie 360 lub PS3) w okolicach premiery pecetowej. W dalszej przyszłości nie wyklucza się natomiast podboju kolejnej platformy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!