Obudowa. Nowa. Czy trzeba jeszcze dodawać, że od Lian Li?

Michał Myszasty Nowicki
2010/05/18 13:46
0
0

Jeśli mieliście nadzieję już nigdy nie usłyszeć o Lian Li, czeka Was srogi zawód. Tajwańczycy atakują po raz kolejny...

Inżynierowie Lian Li zaczynają chyba wszystkim kojarzyć się z grupą dzieci, którym ktoś w końcu dał do zabawy zestaw klocków LEGO. I teraz nie mogą po prostu przestać. Od kilkunastu już bez mała tygodni firma ta zapowiada wprowadzenie na rynek przynajmniej jednego nowego modelu obudowy tygodniowo. Nie inaczej jest i teraz.

Obudowa. Nowa. Czy trzeba jeszcze dodawać, że od Lian Li?

Lian Li PC-8FI, to przedstawicielka typowego segmentu mid-tower o wymiarach 210 mm (szerokość) x 460 mm (wysokość) x 490 mm (długość), wykonana w całości ze szczotkowanego aluminium i ważąca 5,85 kg. We wnętrzu obudowy znalazło się miejsce dla trzech zatok 5,25 cala i sześciu 3,5 cala, wyposażonych dodatkowo w gumową amortyzację. Oczywiście obudowa wspiera beznarzędziowy montaż oraz jest fabrycznie przystosowana do zamontowania chłodzenia wodnego. Na górnym panelu znajdziemy natomiast jedno złącze eSATA, dwa wejścia audio oraz parę portów USB 3.0. Wnętrze chłodzą trzy 120 mm wiatraki pracujące z prędkością 1200 obr/min - dwa na przednim panelu i jeden na tylnym.

GramTV przedstawia:

Obudowy Lian Li PC-8FI można zamówić w trzech kolorach (czarnym, srebrnym i czerwonym), przy czym ostatni i najdroższy model (299 $) wyróżnia się również specyficznym, stylizowanym na pająka oknem w bocznej ściance obudowy. Za standardową czerń i srebro zapłacimy zdecydowanie mniej, bo 189 $.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!