News

Test Drive Unlimited 2 to nie tylko Ibiza

Patryk Purczyński, 12.05.2010 12:38 0

Eden Studios potwierdziło, że Ibiza nie będzie jedyną wyspą w Test Drive Unlimited 2. Na konferencji w Barcelonie ujawniono ponadto, że gra zapewni możliwość opuszczenia samochodu.

Bardzo interesujące fanów TDU wieści dobiegły z Barcelony, gdzie przedstawiciele Eden Games byli obecni na pokazie zorganizowanym przez firmę Namco. Oprócz Ibizy w Test Drive Unlimited 2 pojawi się bowiem druga lokacja - Hawaje. Potwierdzają się tym samym doniesienia, które dwa tygodnie temu przedstawił na swych łamach Gamestar. Test Drive Unlimited 2

Już pierwotnie zapowiedziana wyspa daje graczom sporo przestrzeni. Hawaje zapewnią kolejne 600 km asfaltowych dróg. Obie lokacje nie będą dostępne od początku. Dopiero po pewnym czasie objeżdżania Ibizy odblokowane zostanie lotnisko, z którego można przetransportować się na drugą wyspę. Użytkownicy TDU 2 mają ujrzeć Hawaje w formie, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyli.

To nie koniec rewelacji na temat produkcji Eden Games. Pojawi się w niej bowiem możliwość opuszczenia samochodu i interakcji z innymi graczami. Czy to oznacza, że rozgrywka zbliży się do tej z Grand Theft Auto? Wątpliwe jest, by twórcy posunęli się aż tak daleko. Nie wskazują na to również wcześniejsze doniesienia ze wspomnianego Gamestara.

Wśród innych nowości wymienia się możliwość zakupu jachtu i przebywania na nim, rozmazywanie obrazu przy ruchu, zniszczenia samochodu i kompletnie zmieniony model obsługi gry. Wszystko to (i zapewne jeszcze więcej) już tej jesieni pojawi się na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3.

najnowsze