Okrojona Yakuza

Łukasz Odziewa
2010/02/25 10:56
8
0

Wygląda na to, że Sega po serii całkiem przyjemnych informacji dotyczących Yakuzy 3, postanowiła nieco podciąć skrzydła europejskim graczom. Zachodnie wydanie gry będzie wybrakowane w stosunku do japońskiego oryginału.

Okrojona Yakuza

Nie tak dawno temu, Sega, twórcy serii Yakuza, poinformowała nas, że europejskie wydanie gry będzie wzbogacone o kilka dodatków, dzięki którym dostaniemy coś w rodzaju kolekcjonerskiego wydania gry. Wszystko to oczywiście w cenie standardowej edycji, co bardzo nas ucieszyło.

Okazuje się jednak że, jak zwykle, nie może być zbyt różowo. Europejskie wydanie trzeciej części Yakuzy będzie wybrakowane. O ile możemy wybaczyć brak quizu o historii Japonii, tak wyrzucenie klubu z hostessami (który jest znany wszystkim fanom poprzednich części) może być przez wielu uznane za skandal. Twórcy gry tłumaczą się ograniczonym czasem, w którym muszą wprowadzić grę do sprzedaży na zachodzie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Yakuza 3 jest dostępna w Japonii już od dawna, a w drodze jest także czwarta część serii, z której demem będziemy mogli zapoznać się przed premierą gry.

Data premiery Yakuza 3 została wyznaczona na 12 marca. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży sklepu gram.pl.

Komentarze
8
Argael
Gramowicz
25/02/2010 17:02

Ryu ga Gotoku (na Zachodzie - Yakuza) bez kyabakura (ten "klub z hostessami") to rzeczywiscie skandal. Gra straci troche klimatu.Pewnie uznali, ze Zachodni gracze i tak nie beda wiedzieli, o co chodzi, bo to wybitnie japonska rozrywka.Na szczescie znam japonski i od jakiegos czasu pykam w japonska, nieokrojona, wersje. A za niecaly miesiac 4. czesc :)Tylko czemu screen jest z Kenzan, a nie z trojki?

Usunięty
Usunięty
25/02/2010 16:13
Dnia 25.02.2010 o 15:54, Econochrist napisał:

Ta gra ma tyle wspólnego z prawdziwą Yakuzą, co ja mam wspólnego z papieżem.

powiedzial konsultant do spraw Yakuzy :D

Usunięty
Usunięty
25/02/2010 15:54

Ta gra ma tyle wspólnego z prawdziwą Yakuzą, co ja mam wspólnego z papieżem.xxAPOSTELxx a powiesz mi co ma niby Sega do dewelopingu AVP?
Trwa Wczytywanie