Informacje

Wormsy wracają na komputery w 2D!

... Patryk Purczyński

Któż nie pamięta doskonałej zabawy przy wojenkach uzbrojonych po zęby robaczków? Team 17 chce przywrócić serii klasyczny kształt. Już wkrótce na Steamie pojawią się Wormsy w 2D!

"Z radością możemy ogłosić nową odsłonę Worms w 2D na PC!" - napisał na Twitterze studia Team 17 jeden z jego pracowników. "Worms Reloaded pojawi się już wkrótce za pośrednictwem platformy Steam. Szczegóły nadejdą wkrótce". Mające dostęp do prawdziwego arsenału z bronią robaczki przeżyją zatem prawdziwy renesans.

Wormsy wracają na komputery w 2D! - obrazek 1

Seria debiutowała właśnie w dwóch wymiarach w 1994 roku. Ostatnie wydanie w 2D, Worms World Party, pojawiło się na rynku w roku 2001. Później dołożono trzeci wymiar. Te najnowsze produkcje nie cieszyły się już jednak taką estymą wśród fanów serii. Dwuwymiarowe Wormsy były co prawda nadal tworzone, ale z myślą o sieciowych platformach Xboksa 360 i PS3, lub konsolach przenośnych.

Więcej informacji na temat nowych Wormsów przeczytacie tutaj.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?