12 gier za darmo na Nintendo Switch. Świąteczna promocja od No Gravity Games

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/07 20:45
0
0

Posiadacze konsoli Nintendo Switch mogą skorzystać ze świetnej promocji pozwalającej zdobyć za darmo aż 12 gier – ale jest pewien haczyk.

Przynosimy świetne wieści dla wszystkich użytkowników konsoli Nintendo Switch. Polskie studio No Gravity Games postanowiło zorganizować świąteczną promocję, w której ramach gracze korzystający ze wspomnianego sprzętu mogą zgarnąć za darmo aż 12 gier. W samej promocji będzie dostępne 11 tytułów, a zainteresowani mogą odebrać dodatkową produkcję za pośrednictwem newslettera. Poniżej szczegóły akcji.

12 gier za darmo na Nintendo Switch. Świąteczna promocja od No Gravity Games

12 gier za darmo na Nintendo Switch

Akcja pod tytułem Switchmas Wonderland rozpocznie się 11 grudnia – każdego dnia zainteresowani będą mogli odebrać jedną grę za darmo, a ostatniego dnia będą to aż dwa tytuły. Są jednak dwa małe haczyki: użytkownicy Nintendo Switch muszą posiadać amerykańskie konta w Nintendo eShop oraz dysponować jedną produkcją No Gravity Games w swojej bibliotece. Tutaj jednak z pomocą przychodzi nam wspomniany już newsletter:

Odbierz swoją pierwszą grę! Rozpocznij świętowanie, odbierając swoją pierwszą grę, odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych, po prostu posiadając DOWOLNĄ grę z portfolio No Gravity Games. Jeśli nie posiadasz żadnej gry, możesz otrzymać darmowy tytuł, zapisując się do newslettera NGG przed rozpoczęciem wydarzenia tutaj.

No Gravity Games podkreśla, że trzeba odebrać wszystkie tytuły, aby ostatecznie w naszym katalogu znalazły się wszystkie gry objęte promocją – jeśli przegapimy produkcję z jednego dnia, wówczas nie będziemy mogli odebrać kolejnych (w takiej sytuacji niezbędne jest wykupienie konkretnego tytuły, aczkolwiek wszystkie będą dostępne ze sporymi rabatami).

Jeśli zaś chodzi o amerykańskie konta, istnieje opcja zmiany regionu w eShopie. Deweloperzy zaznaczają:

Niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc w tej sprawie, ponieważ nie jest to szczególny problem z naszym wydarzeniem, a raczej z tym, jak działa cała infrastruktura platformy pod względem produktów itp. Sprawa wygląda tak, że skoro masz przypisany kod EU do gry, to nawet jeśli zmienisz region, to nie zadziała (bo nie masz wersji US gry, tylko EU, a system nie chce, żebyś omyłkowo kupił kolejną kopię, jeśli masz już jedną przypisaną do konta, bez względu na region), a skoro już ją miałeś - nie jesteś w stanie kupić jej ponownie.

Dlatego kolejne gry w ofercie nie są objęte zniżką – system nie rozpoznaje gier z UE w przełączonych regionach jako ważnego produktu dla zniżki dla właściciela, dlatego nie możesz jej uzyskać.

Należy pamiętać, że nie zalecamy zmiany regionu konta w celu odebrania darmowych gier. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, robisz to na własne ryzyko i zgadzasz się na wszelkie konsekwencje, jakie może to mieć.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!