11 bit studios zamierza wydać 6 gier do końca 2024 roku. Na liście Frostpunk 2

Mikołaj Ciesielski
2023/06/15 09:45
0
0

Ujawniono też przybliżoną datę premiery The Alters.

Na ostatnim pokazie PC Gaming Show mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Frostpunk 2. Trailer ujawnił również, że wspomniana produkcja zadebiutuje w przyszłym roku. Wczoraj natomiast odbyła się konferencja dla inwestorów 11 bit studios, w której trakcie zespół przedstawił ambitne plany na kilkanaście najbliższych miesięcy. Okazuje się bowiem, że firma do końca 2024 roku zamierza dostarczyć na rynek aż 6 gier.

11 bit studios zamierza wydać 6 gier do końca 2024 roku. Na liście Frostpunk 2

11 bit studios przedstawia ambitne plany na najbliższe miesiące. Firma dostarczy na rynek aż 6 gier

Dzięki 11 bit studios w pierwszej kolejności gracze będą mieli okazję zapoznać się z The Invincible, czyli grą przygodową z elementami thrillera na podstawie powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema. Zgodnie z informacjami przekazanymi na konferencji dla inwestorów produkcja studia Starward Industries ma zadebiutować na rynku w trzecim lub czwartym kwartale bieżącego roku.

Pod koniec 2023 roku w ręce graczy ma trafić również zapowiedziane pod koniec lutego The Thaumaturge, czyli nowe izometryczne RPG od studia Fool’s Theory, którego akcja rozgrywać będzie się na początku XX wieku w Warszawie. 11 bit studios poinformowało, że produkcja zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale, ale na dokładną datę premiery – podobnie jak w przypadku The Invincible – trzeba jeszcze nieco poczekać.

W drugiej połowie bieżącego roku swoją premierę ma mieć również mobilna wersja Frostpunka. W pierwszym kwartale 2024 roku w ręce graczy ma natomiast trafić produkcja o kodowej nazwie Project N. Tytuł wciąż nie doczekał się oficjalnej zapowiedzi i jest owiany tajemnicą. 11 bit studios zapewnia jednak, że gra znajduje się obecnie w fazie alfa i można ją przejść od początku do końca.

GramTV przedstawia:

Na liście planowanych premier nie zabrakło oczywiście wspomnianego na początku wiadomości Frostpunka 2. Miłośników marki z pewnością ucieszy informacja, że 11 bit studios postanowiło ujawnić przybliżony termin wspomnianej produkcji. Okazuje się bowiem, że kontynuacja ciepło przyjętej gry strategiczno-ekonomicznej zadebiutuje w pierwszej połowie 2024 roku. Firma zapewnia, że prace nad tytułem przebiegają sprawnie, a w najbliższych miesiącach gracze mogą spodziewać się kolejnych materiałów promocyjnych.

W ciągu pierwszy sześciu miesięcy 2024 roku na rynku zadebiutować ma również The Alters. Psychologiczna gra przygodowa w klimatach science fiction, w której główny bohater będzie zmuszony do tworzenia alternatywnych wersji samego siebie, wciąż stanowi wielką niewiadomą. Podany przez 11 bit studios termin premiery pozwala zakładać, że w najbliższych miesiącach otrzymamy nieco więcej szczegółów i materiałów ze wspomnianej produkcji.

11 bit studios w 2024 roku zamierza zaprezentować również graczom tajemnicze Projekt 8. Firma nie podzieliła się jednak żadnymi informacjami związanymi ze wspomnianym tytułem. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za polską firmę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!