Terminator: Survivors

Premiera:
24.10.2024
Platforma:
Wydawca:

O grze

Terminator: Survivors to przygodowa gra akcji z elementami survivalu osadzona w wielkim, otwartym świecie. Mamy tutaj do czynienia z produkcją autorstwa Nacon Studio Milan należące oczywiście do firmy Nacon.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, gra Terminator: Survivors zabiera nas do uniwersum w klimatach science-fiction znanego z filmów z serii Terminator. Wcielamy się w jednego z ocalałych i podobnie jak inni mamy za zadanie zrobić wszystko, by utrzymać się przy życiu. Będziemy poszukiwać ludzi, którzy także walczą o przetrwanie. Postaramy się jednak znaleźć przede wszystkim zasoby do budowania bazy, materiały czy też cenne informacje na temat Dniu Sądu. 

Terminator: Survivors to gra, w której musimy także uważać na polujące na nas maszyny Skynetu. Nierzadko będziemy rozprawiać się z nimi w bezpośredniej konfrontacji, robiąc użytek z broni do walki wręcz, ale niekiedy znacznie lepszym rozwiązaniem okaże się eliminowanie wrogów z dalszej odległości przy użyciu innych, dostępnych rodzajów wyposażenia. 

Terminator: Survivors zostało skonstruowane w taki sposób, byśmy mogli zaliczać poszczególne misje samemu lub w sieciowym trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy.