Świnka Peppa: Światowe Przygody

Premiera:
17.03.2023
Gatunek:
przygodowa
Platforma:
PC, XONE, PS4, Switch, PS5, XSX
Producent:
Petoons Studio
Wydawca:
Outright Games
Język:
w całości po polsku

O grze

Świnka Peppa: Światowe Przygody to gra przygodowa opracowana przez Petoons Studio (Moja znajoma Świnka Peppa) i wydana dzięki firmie Outright Games z myślą o najmłodszych fanach elektronicznej rozrywki.

Świnka Peppa: Światowe Przygody to doskonała okazja, by przenieść się do wielu rozmaitych miast znanych z prawdziwego świata. Poszczególne zadania zabierają nas bowiem do Nowego Jorku, Paryża, Londynu i wielu innych metropolii zlokalizowanych na całej kuli ziemskiej. To właśnie tam spotkamy nowe postacie, biorąc udział w niedostępnych wcześniej misjach (będziemy np. zwiedzać drapacze chmur czy też pływać statkiem), podczas których wcielimy się w kota, kangura, kozę, osła i nie tylko!

Świnka Peppa: Światowe Przygody pozwala również na zbudowanie własnego domu w zakątku Świnki Peppy. Nieodłącznym elementem zabawy jest więc dekorowanie go za pomocą licznych przedmiotów, w tym oczywiście pamiątek zebranych w najróżniejszych miejscach na świecie.

W przypadku gry Świnka Peppa: Światowe Przygody na uwagę zasługuje także fakt, że gra posiada ten sam komiksowy styl graficzny, który znamy z serialu telewizyjnego.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz lub odpowiednik AMD, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GT 430 1 GB VRAM, DirectX 11, 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa zgodna z DirectX