SUPERHOT VR

Premiera:
25.05.2017
Gatunek:
akcja, indie
Platforma:
PC, PS4
Producent:
SUPERHOT Team
Wydawca:
SUPERHOT Team
Język:
w całości po polsku

O grze

SUPERHOT VR to specjalna wersja gry SUPERHOT przygotowana przez studio SUPERHOT team wyłącznie z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Produkcja zadebiutowała na PC oraz konsolach PlayStation 4.

SUPERHOT VR korzysta z doskonale znanej formuły rozgrywki. Ponownie mamy do czynienia z pierwszoosobową strzelanką oferującą się minimalistyczną i niezwykle klimatyczną oprawą wizualną. Tak samo jak w pierwowzorze, również tutaj czas płynie jedynie wtedy, gdy porusza się gracz.

SUPERHOT VR nie pozwala na swobodne poruszanie się po lokacjach. Zamiast tego autorzy zaimplementowali system teleportujący użytkownika w rozmaite miejsca na mapie po tym, jak upora się on z zadaniem na poprzednim obszarze. Sprawia to, że rozgrywka z wykorzystaniem VR jest bardziej komfortowa.

SUPERHOT VR zawiera wyłącznie tryb rozgrywki dla jednego gracza. Nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem, wszak mało która gra robiąca użytek z gogli wirtualnej rzeczywistości posiada multiplayer.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5-4590, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290, 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym