Sniper Elite V2 Remastered

Premiera:
14.05.2019
Gatunek:
akcja, strzelanka
Platforma:
PC, XONE, PS4, Switch
Producent:
Rebellion
Wydawca:
Rebellion
PEGI:
Od 16 lat
Język:
polskie napisy

O grze

Sniper Elite V2 Remastered to odświeżona wersja gry akcji Sniper Elite V2, która pierwotnie została wydana w 2012 roku. Nowe wydanie zostało przygotowane z myślą o posiadaczach PC oraz konsol Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

Pod względem fabuły oraz mechaniki rozgrywki Sniper Elite V2 Remastered nie wprowadza żadnych nowości. Akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Głównym bohaterem jest elitarny snajper, Karl Fairburne, który trafia do Berlina, gdzie musi sprawić, by członkowie Armii Czerwonej nie weszli w posiadanie nazistowskiej technologii rakietowej V2. Chcąc tego dokonać protagonista będzie likwidował wskazane cele, starając się pozostać niezauważonym przez wrogów.

Sniper Elite V2 Remastered zawiera podstawową, ulepszoną wersję gry Sniper Elite V2 wraz ze wszystkimi oficjalnymi dodatkami; ponadto udostępniono także grywalne postacie znane z pobocznej odsłony cyklu, tj. Sniper Elite: Nazi Zombie Army.

Sniper Elite V2 Remastered oddaje do dyspozycji graczy nie tylko kampanię fabularną, ale także multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa dla maksymalnie 16 graczy jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem internetu.

Na potrzeby Sniper Elite V2 Remastered udoskonalono jakość oprawy graficznej, dzięki czemu prezentuje się ona dużo lepiej niż w oryginale. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na obecność trybu fotograficznego pozwalającego na wykonywanie zdjęć w poszczególnych lokacjach.