News

Sniper Elite V2 Remastered z pierwszą paczką screenów

LM, 18.03.2019 11:54 0

Odświeżona wersja gry ukaże się jeszcze w tym roku na najważniejszych platformach sprzętowych.

W minionym tygodniu studio Rebellion oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym roku na rynek trafi odświeżona odsłona wydanej w 2012 roku strzelanki Sniper Elite V2 – Remastered. Teraz do sieci trafiła pierwsza paczka screenów prezentująca ulepszoną wersję tytułu.

Sniper Elite V2 Remastered zmnierza na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale na razie nie poznaliśmy jeszcze dokładnego terminu premiery. Warto zaznaczyć, że obok usprawnień na poziomie oprawy audiowizualnej i wsparcia dla rozdzielczości 4K czy technologii HDR twórcy pokusili się o rozszerzenie wcześniejszej wersji – poza podstawką i kompletem popremierowych dodatków otrzymamy tryb fotograficzny i nowych grywalnych bohaterów.

Przy okazji przypominamy, że krótko po zapowiedzi Sniper Elite V2 Remastered studio Rebellion ujawniło, że pracuje także nad grą Sniper Elite 5. Poza nią w produkcji są jeszcze dwa projekty dedykowane marce Sniper Elite - Sniper Elite 3 Ultimate Edition na konsole Nintendo Switch oraz Sniper Elite dedykowane goglom wirtualnej rzeczywistości.

najnowsze