Sniper Elite 3

Producent: Rebellion Wydawca: Techland Premiera: 27.6.2014 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Sniper Elite III: Afrika (edycja premierowa), Sniper Elite III: Afrika - Edycja Premium (edycja premierowa), Sniper Elite III: Afrika - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Sniper Elite III: Afrika + koszulka (rozmiar L) (edycja premierowa)

Sniper Elite III: Afrika to wojenna gra akcji, która przenosi graczy w realia II wojny światowej, gdzie wcielając się w amerykańskiego strzelca wyborowego, Karla Fishburne’a, mamy za zadanie wykonać szereg niebezpiecznych misji. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio Rebellion, a wydaniem zajęła się firma 505 Games.


Sniper Elite III: Afrika oddaje do dyspozycji graczy rozbudowaną kampanię z wieloma nieliniowymi zadaniami, rozgrywanymi na wielkich obszarach. Dzięki temu użytkownik może wykazać się kreatywnością i wykonać daną misję na wiele różnych sposobów. Tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się załatwić sprawę po cichu, czy też przeprowadzimy frontalny atak. Warto zauważyć, że po raz kolejny twórcy zadbali o autentyczną balistykę, a także fakt, że wpływ na lot pocisku ma grawitacja oraz siła i kierunek wiatru.


Sniper Elite III: Afrika, podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, zawiera system kamery rentgenowskiej. Funkcja ta umożliwia dokładnie zapoznanie się z torem lotu pocisku, a także obserwowanie, jak kula przedostaje się przez przeszkody, w tym między innymi ciało ofiary. Twórcy postarali się również o liczne usprawnienia w zakresie sztucznej inteligencji, interfejsu użytkownika oraz udoskonalili oprawę wizualną i dźwiękową swojego dzieła.

Sniper Elite 3

Sniper Elite 3 z obsługą AMD Mantle - nowy benchmark i wyniki wydajności

Mateusz Stanisławski
4

Pecetowa wersja Sniper Elite 3 doczekała się aktualizacji 1.11, która wprowadza obsługę AMD Mantle. Zanim uruchomicie grę, nowe ustawienia możecie przetestować za pomocą specjalnego benchmarka.

Misja Afryka - odcinek 5

Łukasz Wiśniewski
3

Dzisiejszy odcinek poświęcony jest kamuflażowi. Zobaczycie na własne oczy, jak dobry strój pozwala ukryć się na Saharze, dowiecie się też, jak grupa nietuzinkowych specjalistów zamaskowała w czasie II wojny światowej czołgi Matylda, mając do dyspozycji tylko to, co dało się znaleźć w Kairze i okolicach...

Misja Afryka - odcinek 4

Łukasz Wiśniewski
6

Poruszając temat północnoafrykańskiego teatru działań II wojny światowej, nie sposób nie wspomnieć o Afrika Korps i jej dowódcy. Tak więc lwią część tego odcinka zagarnął Erwin Rommel, ale znalazł się też czas na poruszenie kwestii poruszania się po pustyni i pokonywania piaszczystych wydm.