PC Building Simulator 2

Premiera:
12.10.2022
Gatunek:
Producent:

O grze

PC Building Simulator 2 to druga odsłona cyklu zapoczątkowanego w 2019 roku. Za stworzenie opisywanej produkcji odpowiedzialne jest studio Spiral House, a jej wydaniem na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Switch zajęła się firma Epic Games Publishing.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, zadaniem gracza w PC Building Simulator 2 jest składanie komputerów. Nie zajmujemy się jednak wykonywaniem jedynie tej czynności, bowiem rozgrywka została odpowiednio urozmaicona i poleca również na reperowaniu czy personalizowaniu komputerów osobistych.

Warto przy tym zaznaczyć, że PC Building Simulator 2 nie jest bardzo skomplikowanym symulatorem, lecz wyjątkowo intuicyjną grą, dzięki której możemy zwyczajnie sprawdzić, czy poradzilibyśmy sobie ze złożeniem PC w prawdziwym życiu. Do naszej dyspozycji oddano realistyczne części ponad 40 znanych marek. 

PC Building Simulator 2 zawiera rozbudowany tryb kariery dla jednego gracza z licznymi zadaniami do wykonania. Gra nie oferuje żadnych wariantów rozgrywki wieloosobowej. 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5-3570 lub AMD FX-8350, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti z 4 GB lub AMD Radeon R9 380X z 4 GB