PC Building Simulator 2 – wystartowała otwarta beta. Przetestuj grę za darmo

Smolak
2022/06/11 10:00
0
0

Jeśli weźmiecie udział w testach, to zostaniecie nagrodzeni 15% zniżką na zakup pełnej wersji gry.

Deweloper Spiral House wspólnie z wydawcą - Epic Games Publishing - poinformowali o otwartych testach beta PC Building Simulator 2, które właśnie wystartowały. Produkcję będziecie mogli przetestować do 20 czerwca, a każda osoba, która weźmie w nich udział otrzyma 15% zniżki na zakup gry. Jeśli jesteście wyjadaczami poprzedniej części i z wypiekami na twarzy czekacie na nową odsłonę, to z pewnością warto zainteresować się tą ofertą. Ponadto twórcy udostępnili nowy trailer, który znajdziecie poniżej.

W ramach testów w nasze ręce oddana zostanie możliwość sprawdzenia dwóch trybów. Career Mode pozwoli rozegrać nam 5 pierwszych misji z ponad 30-godzinnej kampanii. Drugim jest Free Build, w którym będziemy mogli na własną rękę bawić się ze sprzętem. Ilość dostępnych części będzie jednak ograniczona.

Ciągle nie poznaliśmy daty premiery finalnej wersji, ale wiemy, że PC Building Simulator 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku i będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Najprawdopodobniej będzie to wyłączność tymczasowa, a gra w przyszłości może ukazać się na innych platformach.

Wybieraj spośród ponad 1200 komponentów, aby zaprojektować i zbudować potężny komputer. Zamontuj ulepszone chłodzenie wodne, podkręć procesor i kartę graficzną oraz dostosuj taktowanie pamięci RAM, aby zwiększyć wydajność. Użyj benchmarków 3DMark i Cinebench do testowania i optymalizacji swojej konfiguracji. Dostosuj swój warsztat, dodając nowe ściany, podłogi, plakaty, meble i stwórz własną przestrzeń do budowy komputerów. Poznaj szczegóły swoich konstrukcji dzięki realistycznej symulacji sprzętu i oprogramowania. Optymalizuj chłodzenie za pomocą aplikacji Fan Control i kamery termowizyjnej, śledź zużycie energii za pomocą Power Monitor i dodawaj specjalne bloki wodne do układów karty graficznej, procesora, pamięci RAM i płyt głównych – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że PC Building Simulator pojawiło się na rynku w styczniu 2019 roku. Gra okazała się hitem, który zdobył rzeszę fanów. Na Steam oceniło ją ponad 34 tysiące użytkowników, a odsetek pozytywnych recenzji wynosi 94%. Produkcja dostępna jest również na konsolach Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!