PC Building Simulator 2 – dziś na serwery wlatuje spora aktualizacja

Jakub Smolak
2022/12/07 14:45
0
0

Wraz z nią do gry zawita trochę nowości, a przede wszystkim zupełnie nowe sprzęty, jak chociażby karta RTX 4090.

PC Building Simulator 2 doczekało się pierwszej sporej aktualizacji. Łatka oznaczona numerem 1.1 wprowadzi do gry garstkę nowości i usprawnień. Baza dostępnych podzespołów powiększy się o urządzenia z serii Nvidia 4000, procesory z linii AMD 7000 i wiele innych. Łącznie w grze pojawi się 25 nowych komponentów. Ekipa ze studia Spiral House pochwaliła się również nawiązaniem współpracy z marką Endorfy, a wyposażenie oferowane przez producenta jest już dostępne. Zachęcam do zapoznania się z materiałem prezentującym nowości. Wideo znajdziecie poniżej.

PC Building Simulator 2 – dziś na serwery wlatuje spora aktualizacja

PC Building Simulator 2 z aktualizacją 1.1

Do dyspozycji graczy oddane zostaną również nowe przedmioty kosmetyczne, dzięki którym udekorujecie pomieszczenie w iście średniowiecznym stylu. Warto wspomnieć, że wraz z aktualizacją poprawiono szereg pomniejszych błędów i niedopracowań.

„Rozwiń komputerowe imperium i wynieś swoje umiejętności naprawiania, składania i personalizowania PC na nowy poziom. Daj się wciągnąć jeszcze bardziej szczegółowej symulacji, ulepszonemu trybowi kariery i nowym, złożonym funkcjom personalizacji. Korzystaj z realistycznych części ponad 40 marek i stwórz PC swoich marzeń”czytamy w opisie gry na Epic Games Store.

Na koniec przypomnijmy, że PC Building Simulator 2 zadebiutowało na rynku 12 października 2022 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy blaszaków, a nabyć możecie go za pośrednictwem sklepu Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!