Outward: Definitive Edition

Premiera:
17.05.2022
Gatunek:

O grze

Outward: Definitive Edition to ostateczna wersja gry Outward, która pierwotnie została wydana w 2019 roku. Za opracowanie rozszerzonego wydania odpowiada Nine Dots Studio, czyli autorzy pierwowzoru. Ukazało się ono na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5, a także Nintendo Switch.

Za sprawą Outward: Definitive Edition otrzymujemy dostęp do podstawowej wersji gry Outward i oficjalnych rozszerzeń, takich jak The Three Brothers i The Soroboreans. Łącznie otrzymujemy grubo ponad 50 godzin rozgrywki. 

Outward: Definitive Edition oferuje taką samą fabułę, jak oryginał i opracowane z myślą o nim mechanizmy rozgrywki. Autorzy zadbali jednak o to, by ulepszyć swoje dzieło w każdym możliwym aspekcie. Poza tym, co oczywiste, a więc poprawioną oprawą wizualną, Outward doczekał się także przemodelowania systemu craftingu, poprawiono również balans, modyfikując dostępne poziomy trudności. 

Warto dodać, że w Outward: Definitive Edition znajdziemy również dodatkową zawartość. Mowa o elementach niedostępnych w momencie oryginalnej premiery, które zostały opracowane wyłącznie z myślą o opisywanym wydaniu.