Outward: Definitive Edition – sandboksowe RPG z datą premiery na PS5 i XSX

Mikołaj Ciesielski
2022/05/07 17:00
0
0

Edycja definitywna trafi też na komputery osobiste.

Outward: Definitive Edition – sandboksowe RPG z datą premiery na PS5 i XSX

W marcu dowiedzieliśmy się, że Outward zmierza na najnowsze konsole Sony i Microsoftu. Twórcy poinformowali wówczas, że gra zadebiutuje na wspomnianych platformach w wersji Definitive Edtion, która dostępna będzie również na komputerach osobistych. Tymczasem okazuje się, że nie będziemy musieli długo czekać na ostateczną edycję produkcji studia Nine Dots. Wczoraj poinformowano bowiem, że Outward: Definitive Edition trafi do sprzedaży już 17 maja.

Zgodnie z zapowiedziami Outward: Definitive Edition ma być najlepszą wersją gry, w zestawie znajdziemy dwa dodatki: The Three Brothers i The Soroboreans. Ponadto, jeśli posiadacie już podstawową wersję gry oraz rozszerzenie The Three Brothers, to otrzymacie możliwość darmowej aktualizacji do wydania Definitive Edition. Twórcy obiecują również, że w nadchodzącej edycji nie zabraknie zupełnie nowej zawartości. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun Outward: Definitive Edition na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Outward zadebiutowało w 2019 roku na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Warto wspomnieć, że oprócz trybu solo produkcja studia Nine Dots oferuje również możliwość zabawy w kooperacji zarówno przez sieć, jak i lokalnie na podzielonym ekranie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!