Majesty Gold HD

Premiera:
14.03.2012
Platforma:
Wydawca:
Język:

O grze

Majesty Gold HD to strategia czasu rzeczywistego Majesty: The Fantasy Kingdom Sim w unowocześnionej wersji. Wydanie to zawiera podstawową wersję tytułu oraz dodatek Northern Expansion Pack i oferuje dostęp do dwóch nowych zadań: The Wrath of Krolm i The Balance of Twilight.

Edycja High Definition nie tylko jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows XP, Windows Vista i Windows 7 i działa w każdej standardowej rozdzielczości ekranu, ale zawiera również liczne poprawki i usprawnienia w mechanice rozgrywki. Same zasady zabawy nie zostały w żaden sposób zmienione, więc nadal mamy do czynienia z kultowym RTS-em, który miał swoją premierę ponad dekadę temu.

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim to rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza z trzydziestoma misjami, podczas których mamy okazję wcielić się w króla fantastycznej krainy i walczyć z najeźdźcami przy wykorzystaniu dostępnych jednostek, takich jak czarodzieje, barbarzyńcy i wiele innych, będących przedstawicielami łącznie szesnastu zróżnicowanych klas. Do naszych obowiązków należy również dbanie o podwładnych poprzez stawianie kolejnych budynków zapewniających rozwój infrastruktury gospodarczej (targi, gildie, etc.).

Northern Expansion Pack wzbogaca Majesty: The Fantasy Kingdom Sim o kilkanaście nowych zadań, nowe zaklęcia, nowe budynki i nowe typy przeciwników.

Wymagania sprzętowe

<b>Minimalne</b>: Windows XP, Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, 750 MB na HDD, karta graficzna z DirectX 8, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 8, mysz z trzema przyciskami, klawiatura, głośniki<br><b>Zalecane</b>: Windows XP/Vista/7, Pentium 4 2,4 GHz, 2 GB RAM, 1 GB wolnego miejsca na HDD, karta graficzna z DirectX 9, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9, mysz z trzema przyciskami, klawiatura, głośniki