Bomb Rush Cyberfunk

Premiera:
18.08.2023
Gatunek:
akcja, zręcznościowa
Platforma:
PC, Switch
Producent:
Team Reptile
Wydawca:
Team Reptile
Język:
angielska

O grze

Bomb Rush Cyberfunk to zręcznościowa gra akcji, której autorzy ze studia Team Reptile wzorowali się na kultowym Jet Set Radio.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, w grze Bomb Rush Cyberfunk trafiamy do cyberpunkowego świata przyszłości. Stworzone przez Diona Kostera uniwersum zamieszkiwane jest przez członków rozmaitych ekip graffiti, które walczą ze sobą o wpływy na ulicach Nowego Amsterdamu, korzystając z osobistych boosterów. 

Bomb Rush Cyberfunk przedstawia historię Reda, jednego z grafficiarzy, który zamiast głowy ma roboheada AI. Nasz protagonista chce dowiedzieć się więcej na temat swojej przeszłości. W tym celu dołącza do Bomb Rush Crew, Tryce'a i Bela, wspólnie z którymi z czasem dowiaduje się, kto pozbawił go górnej części ciała… 

W grze Bomb Rush Cyberfunk odwiedzamy pięć głównych dzielnic miasta, gdzie rekrutujemy nowych członków, wykonujemy rozmaite tricki na deskorolce, rolkach lub BMX-ie, a także konfrontujemy się z policją wojskową.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, procesor Intel Core i3 2,5 GHz lub AMD Phenom 2,5 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 lub ATI Radeon HD 5858, 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa