EXTRA - W co zaGRAMy w sierpniu 2023 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2023/07/31 17:00
0
0

Czas na kolejną porcję najciekawszych premier sierpnia – to druga część naszego zestawienia, pierwszą opublikowaliśmy wczoraj.

Stray Gods

Stray Gods, EXTRA - W co zaGRAMy w sierpniu 2023 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 10 sierpnia
  • producent: Summerfall Studios
  • wydawca: Humble Games

Szukając informacji na temat Stray Gods trudno jednoznacznie określić z czym tak naprawdę będziemy mieli do czynienia, ale twórcy zdecydowali się na dodanie mówiącego wiele podtytułu The Roleplaying Musical. W istocie zbliżająca się wielkimi krokami gra autorstwa Summerfall Studios to właśnie interaktywny musicial w formie przygodowego RPG-a. Co ciekawe jednak, wspomniana ekipa otwarcie mówi o inspiracjach - kultowym serialu Buffy the Vampire Slayer, a konkretniej jednym z odcinków tegoż, a także wystawianym na Broodwayu przedstawieniem Dear Evan Hansen i - by już aż tak nie intrygować, ale jeszcze bardziej zainteresować potencjalnych odbiorców - serią gier Life is Strange. Grając w Stray Gods będziemy więc dokonywać rozmaitych wyborów i odgrywać liczne utwory muzyczne, co pozwoli nam odkryć kolejne niuanse fabularne produkcji.

Sengoku Dynasty

Sengoku Dynasty, EXTRA - W co zaGRAMy w sierpniu 2023 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 10 sierpnia
  • producent: Superkami
  • wydawca: Toplitz Productions

Po sukcesie, jakim niewątpliwie okazało się Medieval Dynasty (ponad 26 tysięcy bardzo pozytywnych opinii na Steamie) i klapie, bo tylko tak na razie można określić znajdujące się w czasie wczesnego dostępu Wild West Dynasty (trochę więcej niż 1100 w większości negatywnych recenzji) wkrótce otrzymamy Sengoku Dynasty, a więc kolejną grę tego typu z portfolio wydawniczego Toplitz Productions. Tak jak poprzednie rozpocznie ona swój żywot w formie Early Accessu i będzie survivalową grą akcji z elementami RPG, lecz tym razem przeniesiemy się nie do średniowiecza ani na Dziki Zachód, lecz właśnie do feudalnej Japonii. Co ważne, tak jak w Medieval Dynasty, również w Sengoku otrzymamy możliwość wyboru perspektywy - pierwszo lub trzecioosobowej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!