Za darmo to uczciwa cena. Oferty na darmowe gry PC w październiku (Aktualizacja 1)

Radosław Krajewski
2023/10/13 10:10
1
0

Zestawienie najlepszych ofert na darmowe gry oraz produkcje free-to-play i nowe pozycje w usługach abonamentowych we wrześniu.

We wrześniu pojawiło się mnóstwo hitów, które będą walczyć o tytuł gry roku. Październik zapowiada się jeszcze lepiej, ale nie powinniśmy zapominać o darmowych grach, które regularnie udostępniane są w sklepach Steam, GOG i Epic Games Store. Ciekawie prezentują się również nowości w Xbox Game Pass na PC, a także w Amazon Prime Gaming, który zafundował swoich subskrybentom ubiegłoroczny hit. Jeżeli więc chcecie być na bieżąco z najlepszymi darmowymi ofertami, to często odwiedzajcie nasz aktualizowany artykuł, dzięki któremu nie przegapicie żadnej atrakcyjnej promocji i wzbogacicie swoją kolekcję cyfrowych gier o kolejne tytuły całkowicie za darmo.

Za darmo to uczciwa cena. Oferty na darmowe gry PC w październiku (Aktualizacja 1)

Darmowe gry i dodatki na PC

OFERTY OGRANICZONE CZASOWO

STEAM

GOG

EPIC GAMES STORE

MICROSOFT STORE

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
13/10/2023 11:44

Taka pusta lista jest deczko słaba. Przydało by się wrzucić screena co ciekawszych gier plus dwa słowa. Patrząc po liście.

  • ​Daisho - polecam na telefonie. Gierka jest bardzo prosta. Na PC się nie nadaje. Granie na sraczu owszem. 
  • EMERGENCY - jedyny minus to powtarzalność. Gra ma ograniczoną ilość scenariuszy które możemy pokonywać razem z innymi lub samotnie. Wybieracie sektor i macie X scenariuszy jeden po drugim i musicie je pokonać zanim panika przekroczy dopuszczalny próg. Jedyny minus tej gry to zapędy na bycie grą mobilną. Można sobie kupić szybkie rozwiązanie danego typu problemu co boli. 
  • Dink Smallwood - aż mi się łezka zakręciła w oku. Pamiętam tą grę z dzieciństwa.