W co zaGRAMy we wrześniu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

Adam "Harpen" Berlik
2021/08/30 17:00
3
1

We wrześniu nie zabraknie ciekawych gier, dlatego też nasze zestawienie podzieliliśmy na dwie części. Oto pierwsza z nich.

Pathfinder: Wrath of the Righteous

W co zaGRAMy we wrześniu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 2 września
  • producent: Owlcat Games
  • wydawca: Owlcat Games, META Publishing

Zestawienie najciekawszych premier września rozpoczynamy od Pathfinder: Wrath of the Righteous, czyli drugiej odsłony cyklu klasycznych gier cRPG w rzucie izometrycznym, którego pierwsza część ukazała się trzy lata temu pod tytułem Pathfinder: Kingmaker. Co istotne, w najbliższych dniach Pathfinder: Wrath of the Righteous trafi wyłącznie na PC, ale w marcu przyszłego roku pojawi się również na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Pathfinder: Wrath of the Righteous zabierze nas na kontynent Avistan, gdzie będziemy mieli okazję poznać wątki fabularne oparte na trzynastej kampanii papierowego Pathfindera pod tym samym tytułem. W trakcie rozgrywki kierowana przez nas grupa śmiałków będzie musiała zmierzyć się z lordem Deskarem i członkami jego armii. Co istotne, poza doskonale znanymi mechanikami rozgrywki, produkcja zaoferuje możliwość wcielenia się w dowódcę i zarządzania podopiecznymi niczym w strategiach (pozyskiwanie surowców, rozbudowa twierdzy, rekrutowanie jednostek).

WRC 10

  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 2 września
  • producent: KT Racing
  • wydawca: Nacon

GramTV przedstawia:

Są w redakcji serwisu gram.pl dwie osoby, które z niecierpliwością czekają na WRC 10 do tego stopnia, że praktycznie do samego końca ustalały między sobą, kto powinien zrecenzować grę KT Racing (być może za rok wyłonimy recenzenta na wirtualnym torze, jest to jakiś pomysł, prawda?).

W każdym razie najnowsza odsłona cyklu gier rajdowych na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata nie zaoferuje rewolucyjnych zmian, co raczej oczywiste, natomiast po WRC 10 możemy spodziewać się interesujących nowości. Mowa w tym przypadku o czterech zupełnie nowych rajdach z sezonu 2021 (Estonia, Chorwacja, Belgia, Hiszpania) i sześciu historycznych rajdach udostępnionych z okazji 50-lecia Rajdowych Mistrzostw Świata (począwszy od 1973 roku).

WRC 10 zawierać będzie oczywiście poprawiony model jazdy, udoskonalony silnik fizyki, lepsze udźwiękowienie i wiele innych tego rodzaju usprawnień, dzięki którym zwyczajnie fanom cyklu ma grać się jeszcze lepiej niż w ubiegłym roku. Poza kolejnymi rajdami zajmiemy się z kolei tworzeniem własnego zespołu z unikatowymi barwami, gdyż produkcja zawierać będzie specjalny edytor.

Komentarze
3
itkovian1128
Gramowicz
31/08/2021 15:17

Najciekawsza premiera miesiąca

Pathfinder: Wrath of the Righteous

bez Polskiej wersji językowej.Nasi wydawcy nie wiem co robią...

MisioKGB
Gramowicz
30/08/2021 18:28

Liczę na to, że Lost in Random z inicjatywy EA Originals będzie hitem, naprawdę im kibicuje tak mocno mi to przypomina pokręcony świat od Americana McGee

MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/08/2021 17:51

Dla mnie kolejny pusty miesiąc... może DII Ressurected to zmieni... może. Nawet jeśli to dopiero pod koniec miesiąca :P
Trwa Wczytywanie