W co zaGRAMy we wrześniu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część druga

Adam "Harpen" Berlik
2021/08/31 17:00

Czas na drugą porcję potencjalnych hitów września!

Gamedec

W co zaGRAMy we wrześniu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część druga

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 16 września
  • producent: Anshar Studios
  • wydawca: Anshar Studios

Drugą część zestawienia najciekawszych premier września rozpoczynamy od kolejnego izometrycznego cRPG-a. Gamedec, bo o nim mowa, to produkcja autorstwa polskiego Anshar Studios osadzona w uniwersum Marcina Przybyłka, a więc doskonale znanego pisarza; chociaż Gamedec możecie znać nie tylko z kart powieści, bowiem na rynku dostępna jest także planszówka. Tym razem jednak otrzymamy grę wideo.

Gamedec pozwoli nam odwiedzić wiele unikatowych światów wirtualnych, w których pokierujemy prywatnym detektywem, by rozwiązywać różnego rodzaju sprawy. Akcja produkcji zostanie osadzona w XXII wieku w cyberpunkowym Warsaw City, ale - jak już wspomniano - odwiedzimy szereg innych lokacji inspirowanych chociażby średniowieczem czy klasycznym fantasy. Twórcy ogłosili, że tytuł zaoferuje nieliniowy przebieg rozgrywki, a nasze działania wpłyną na losy bohaterów i przebieg historii.

The Amazing American Circus

  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 16 września
  • producent: Klabater, Juggler Games
  • wydawca: Klabater
Zarządzanie wędrownym cyrkiem w drugiej połowie XIX wieku na terenie Stanów Zjednoczonych może okazać się ciekawe, dlatego też postanowiliśmy umieścić The Amazing American Circus w naszym zestawieniu. Osadzona u schyłku ery Dzikiego Zachodu produkcja będzie oferować mechaniki charakterystyczne dla symulatorów ekonomicznych, gier przygodowych oraz karcianek. Brzmi intrygująco?

GramTV przedstawia:

The Amazing American Circus zaoferuje możliwość rekrutowania rozmaitych artystów cyrkowych dysponujących rozmaitymi specjalnościami. Zrobimy z nich odpowiedni użytek w trakcie starć przeprowadzanych na cyrkowych arenach, gdzie spotkamy zarówno historyczne, jak i fikcyjne postacie. Na ekranie pojawią się między innymi: John D. Rockefeller, Nikola Tesla i Wielka Stopa. Całość ma charakteryzować się ręcznie rysowaną grafiką (znajdziemy tu ponad 200 ilustrowanych kart) i klimatycznym soundtrackiem nawiązującym do westernów, country i muzyki cyrkowej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!