W co zaGRAMy w sierpniu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2021/07/30 15:10

DLC do Assassin's Creed: Valhalla, Psychonauts 2, Rustler, New World, King’s Bounty II, a może jeszcze coś innego?

Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża

W co zaGRAMy w sierpniu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

  • platformy docelowe: PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X, PlayStation 5
  • data premiery: 12 sierpnia
  • producent: Ubisoft
  • wydawca: Ubisoft

Sierpień rozpocznie się od Oblężenia Paryża, czyli kolejnego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla. Najnowsza odsłona kultowego cyklu, która została wydana jesienią ubiegłego roku, otrzyma DLC pozwalające na rozegranie nowych zadań fabularnych. Akcja rozszerzenia toczyć się będzie w latach 885-886, a główną atrakcją okaże się oczywiście tytułowe oblężenie Paryża. W związku z tym będziemy mieli możliwość eksplorowania stolicy Francji. Nie spodziewajcie się jednak jakichkolwiek zmian w mechanice zabawy - pod tym względem Assassin’s Creed Valhalla - Oblężenie Paryża zaoferuje najpewniej powtórkę z rozrywki.

Icarus

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 12 sierpnia
  • producent: RocketWerkz
  • wydawca: RocketWerkz

GramTV przedstawia:

Icarus to darmowy (free-to-play) survival w klimatach science-fiction od niezależnego studia RocketWerkz. Jeśli jego nazwa nic wam nie mówi, to śpieszę z wyjaśnieniem - mowa o firmie założonej przez Deana Halla, a więc człowieka odpowiedzialnego za postapokaliptyczne DayZ.

Co ciekawe, Icarus nie będzie grą nastawioną na rozgrywkę wieloosobową. Znajdziemy tu bowiem tryb dla pojedynczego gracza oraz możliwość zabawy w kooperacji z drugim użytkownikiem (ten wariant będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem internetu). W grze trafimy na rozmaite planety, które będziemy eksplorować, by zaspokoić głód i pragnienie naszego bohatera, a także zebrać niezbędne surowce i wyruszyć w dalszą podróż po wszechświecie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!