W co zaGRAMy w czerwcu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2021/05/31 10:30
0
0

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, nowy Ratchet & Clank, dodatek do Wasteland 3, remaster Legend of Mana, nowa marka Square Enix, a może jeszcze coś innego?

Necromunda: Hired Gun

W co zaGRAMy w czerwcu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

  • platformy docelowe: PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X, PlayStation 5
  • data premiery: 1 czerwca
  • producent: Streum on Studio
  • wydawca: Focus Home Interactive

Czerwiec rozpoczynamy od premiery gry Necromunda: Hired Gun, czyli ciekawie zapowiadającego się FPS-a autorstwa Streum on Studio, którego akcja rozgrywać się będzie w uniwersum Warhammera 40,000. Za sprawą tej produkcji trafimy do niesławnego miasta-kopca umiejscowionego na tytułowej planecie, gdzie jako bezlitosny najemnik zajmiemy się wykonywaniem powierzonych nam misji w lokacjach zamieszkiwanych przez członków licznych gangów i nie tylko. Rozgrywka skupi się na masowej eksterminacji napotkanych przeciwników za pomocą różnorodnych typów broni palnej, które - jak zapowiedzieli twórcy - da się modyfikować za pomocą licznych rozszerzeń. Warto dodać, że gra ma być niezwykle dynamiczna - nie zabraknie szybkiej eksploracji lokacji (przemieszczając się skorzystamy z linki z hakiem), skakania po ścianach czy przeskakiwania przepaści.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 1 czerwca
  • producent: Blizzard Entertainment
  • wydawca: Blizzard Entertainment

GramTV przedstawia:

To, że klasyczna wersja World of Warcraft: The Burning Crusade, czyli pierwszego rozszerzenia do masówki Blizzarda, prędzej czy później ujrzy światło dzienne było więcej niż pewne. Tym razem jest to oczywiście dodatek do World of Warcraft Classic z 2019 roku, ale próżno szukać w nim nowości względem tego, co przed laty zaproponowano w pierwotnej wersji owego pakietu. Oznacza to, że dzięki World of Warcraft: The Burning Crusade Classic zyskujemy dostęp do zupełnie nowych lokacji w świecie Outlandu, które możemy eksplorować także na latających wierzchowcach, możliwości awansowania na 70 poziom doświadczenia, kolejnych grywalnych ras (krwawe elfy i dranei), niedostępnych wcześniej zadań, przedmiotów oraz wrogów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!