TOP 10 gier z otwartym światem w Xbox Game Pass. W te open worldy warto zagrać

Mikołaj Ciesielski
2023/07/03 13:33
0
0

W tych produkcjach można spędzić masę godzin.

TOP 10 gier z otwartym światem w Xbox Game Pass. W te open worldy warto zagrać

Jakiś czas temu przedstawiliśmy Wam TOP 10 gier FPS dostępnych w Xbox Game Pass. Dzisiaj natomiast mamy kolejne zestawienie, które powinno zainteresować wszystkich subskrybentów Microsoftu. Ponownie postanowiliśmy bowiem przejrzeć bibliotekę wspomnianej usługi i wybrać 10 gier z otwartym światem, obok których można przejść obojętnie. Jeśli więc korzystacie z abonamentu amerykańskiej firmy i szukacie produkcji, która dostarczy Wam dziesiątki – a może i nawet setki – godzin rozrywki, to świetnie trafiliście.

W naszym zestawieniu przeważają produkcje skierowane do miłośników zabawy solo, ale nie zabrakło w nim również miejsca na kilka tytułów, które pozwalają na rozgrywkę przez sieć. Na liście nie znajdziecie natomiast gier, które pojawiły się w poprzednich rankingach poświęconych Xbox Game Pass. Z pewnością nie uwzględniliśmy wszystkich wartych uwagi open worldów znajdujących się w usłudze Microsoftu, dlatego śmiało dzielcie się swoimi poleceniami w komentarzach.

UWAGA – wybrane przez nas produkcje zostały uporządkowane w sposób alfabetyczny. Nie sugerujcie się więc pozycją danego tytułu na liście. Każda gra znajdującą się w zestawieniu jest naszym zdaniem równie interesująca. ;)

Assassin’s Creed Odyssey

Nasze zestawienie najlepszych gier z otwartym światem dostępnych w Xbox Game Pass otwiera Assassin’s Creed Odyssey, czyli przedostatnia odsłona popularnej serii Ubisoftu. Obecność wspomnianej produkcji na przygotowanej przez nas liście nie powinno nikogo dziwić, ponieważ w tym przypadku francuska firma stanęła na wysokości zadania i dostarczyła na rynek naprawdę udanego open worlda, w którym mamy okazję zwiedzić starożytną Grecję. Do rozgrywki zachęca jednak nie tylko setting, ale również całkiem niezła fabuła oraz możliwość spotkania na swojej drodze postaci historycznych.

GramTV przedstawia:

Assassin’s Creed Odyssey korzysta bowiem z wielu rozwiązań znanych z poprzedniej odsłony, czyli Assassin’s Creed Origins, ale wprowadza również kilka nowych mechanik i ulepszeń, dzięki którym rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza. Do eksplorowania starożytnej Grecji zachęca również oprawa audiowizualna. Ubisoft postarał się również o nieco ciekawsze zadania poboczne, dzięki czemu wykonywania opcjonalnych misji staje mniej nużące. Jeśli szukacie gry, z którą będziecie mogli spędzić dziesiątki – a może i nawet setki godzin – to Odyseja będzie świetnym wyborem.

Batman: Arkham Knight

Na liście najlepszych gier z otwartym światem dostępnych w Xbox Game Pass nie mogło oczywiście zabraknąć również Batman: Arkham Knight. Ostatnia odsłona przygód Mrocznego Rycerza od Rocksteady Studios to kawał świetnej produkcji, która zapewni Wam dziesiątki godzin niezapomnianej zabawy. Tytuł – podobnie jak poprzednie części serii – może pochwalić się fenomenalnym klimatem, który docenią przede wszystkim fani wspomnianego bohatera, ale także miłośnicy superbohaterskich produkcji. Wielką frajdę sprawia również możliwość swobodnego eksplorowania ulic Gotham w szczególności za kierownicą Batmobila.

Batman: Arkham Knight może pochwalić się jednak również interesującym wątkiem fabularnym, a widowiskowe – i miejscami wymagające – starcia z oponentami sprawiają, że produkcja Rocksteady Studios to tytuł, od którego trudno się oderwać. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się ze wspomnianą odsłoną przygód Mrocznego Rycerza, a posiadacie aktywną subskrypcję Xbox Game Pass, to nie zwlekajcie i ruszajcie na ulice Gotham. Gwarantujemy Wam, że nie będzie stracone godziny, a czas spędzony ze wspomnianą produkcją będzie wspominać jeszcze na długo po ukończeniu gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!