Zwiastun filmu Uciekające kurczaki: Era nuggetsów. Netflix pokazał trailer nowych przygód niezwykłych kurczaków

Krzysztof Żołyński
2023/11/18 14:00
0
0

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów to nowa animacja Netflixa, będąca kontynuacją niezwykle popularnej przed laty produkcji familijnej, z gwiazdorską obsadą głosową.

Po 23 latach, Uciekające kurczaki powracają na ekrany. Netflix przygotował kontynuację znakomicie przyjętego przez publiczność widowiska. Tym razem, film będzie nosił podtytuł Era nuggetsów i zaprezentuje dalsze przygody postaci znanych z oryginału. Film miał niedawno premierę podczas tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Londynie i zebrał tam bardzo pozytywne recenzje.

Zwiastun filmu Uciekające kurczaki: Era nuggetsów. Netflix pokazał trailer nowych przygód niezwykłych kurczaków

Po ucieczce z farmy Tweedy'ego, Ginger znalazła spokojne lokum na wyspie dla całego stada. Jednak na kontynencie cały gatunek kurczaków staje przed nowym zagrożeniem, a Ginger i jej zespół decydują, że muszą nieść im wsparcie.
Za produkcję filmu odpowiada wielokrotnie nagradzane studio Aardman, mające na koncie takie filmy jak choćby: Creature Comforts, Wallace i Gromit, Shaun the Sheep. W projekt zaangażowani są twórcy oryginalnego filmu - Peter Lord i Nick Park. Za reżyserię odpowiada Sam Fell, mający na koncie między innymi animację Wpuszczony w kanał, a scenariusz napisali Karey Kirkpatrick, John O'Farrell oraz Rach Tunnard.

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów na nowym zwiastunie. Kiedy premiera filmu animowanego?

W głównych rolach głosowych pojawią się: Zachary Levi, Nick Mohammed, Bella Ramsey, Thandiwe Newton, Imelda Staunton i David Bradley.

GramTV przedstawia:

Premiera filmu Uciekające kurczaki: Era nuggetsów odbędzie się 15 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!