Zobaczcie krótkometrażowy film Ghost of Tsushima

DK
2022/04/21 12:10

Na produkcję twórcy Johna Wicka jeszcze trochę poczekamy, ale dzieło fanów GoT z pewnością umili nam czas.

O tym, że Ghost of Tsushima doczeka się filmowej adaptacji, wiemy już od ponad roku. Na razie jednak o projekcie wiadomo niewiele. Reżyserią zajmie się Chad Stahelski, czyli twórca Johna Wicka, a scenariusz napisze Takaschi Doscher. I to chyba tyle. Trudno powiedzieć, kiedy zadebiutuje ten obraz, ale na pewno nieprędko. Tymczasem fani produkcji biorą sprawy w swoje ręce. Na kanale Ascender na YouTube pojawił się właśnie krótkometrażowy film inspirowany historią z gry. Publikujemy go poniżej.

Zobaczcie krótkometrażowy film Ghost of Tsushima

Bohater dzieła powraca, by pomścić swoją rodzinę. Film skupia się na artystycznym przedstawieniu walki samuraja. Oczywiście nie brakuje tu też retrospekcji.

Projekt wyreżyserował Stephen Ford. Autor chciał w ten sposób oddać hołd twórcom takim jak Akiro Kurosawa, Masaki Kobayashi, Sergio Leone czy Ennio Morricone - a przede wszystkim podziękować autorom gry. Odtwórcami ról w filmie są Yoshi Sudarso, Josh Han, James Tang, Manny Shih, Earl Baylon, Zedrick Restauro i Hana Wu.

GramTV przedstawia:

Nie jest to pierwsze nagranie związane dotyczące gry, jakie pojawiło się na kanale Ascender. Jest tu pełno ciekawych filmików o produkcjach wideo, dziełach filmowych i popkulturze. Niektóre materiały są bardzo zabawne.

A jeśli chodzi o grę GoT, to niedawno wyszła kolejna jej aktualizacja. Update skupia się na ulepszeniach multiplayera, choć tryb dla pojedynczego gracza nie został całkowicie pominięty. Jednocześnie twórcy poinformowali, że na dzień dzisiejszy nie planują dalszych aktualizacji, co sugeruje zakończenie prac nad tytułem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!