Złoczyńcy z Flasha dostaną własny film? James Gunn ma chyba pomysł na leczenie ran po klapie finansowej

Krzysztof Żołyński
2023/09/13 20:30
0
0

Nie ma wątpliwości, że Flash okazał się porażką i klapą finansową. Czyżby James Gunn i Peter Safran szukali sposobu na odrobienie strat i podreperowanie wizerunku DCU wśród fanów?

W sieci pojawiła się pogłoska, że DC Studios pracuje nad filmem fabularnym, w którym centralnymi postaciami będą złoczyńcy walczący na co dzień z Flashem. Podobno nie jest to decyzja związana z kinową klapą i porażką finansową tego superbohatera, ale trudno dać temu wiarę.

Złoczyńcy z Flasha dostaną własny film? James Gunn ma chyba pomysł na leczenie ran po klapie finansowej

Warner Bros. nie kryje niezadowolenia z faktu, że jego produkcja, czyli Flash - może stać się największą tegoroczną klapą. Wszystko przez napompowany budżet, który stawia wysoko film o Szkarłatnym Sprinterze na liście najdroższych produkcji w historii.

Złoczyńcy z Flasha zasłużyli na własny film?

Jak podał serwis The Hollywood Reporter budżet Flasha miał wynieść aż 300 milionów dolarów (wcześniej podawano, że film kosztował 200 milionów dolarów). Produkcja zebrała z kin na całym świecie marne 268,53 mln. Biorąc pod uwagę, że Warner Bros. przeznaczył na promocję Flasha 100-150 mln, otrzymujemy gigantyczną kwotę, którą wytwórnia straciła na tym filmie DC.

GramTV przedstawia:

Fani bez trudu rozpoznają takie postacie jak: Captain Cold, Abra Kadabra, Mirror Master, Heat Wave, Golden Glider, Weather Wizard, Trickster, Pied Piper, Top i Captain Boomerang. Wszyscy oni, mają teraz szansę połączyć siły w kinowym widowisku.

Według My Time to Shine Hello, film „wchodzi do kanonu DCU”, ale to nie znaczy, że pojawi się w najbliższej przyszłości.

Złoczyńcy z Flasha zasłużyli na własny film?, Złoczyńcy z Flasha dostaną własny film? James Gunn ma chyba pomysł na leczenie ran po klapie finansowej

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!