Zendaya w zwiastunie „jednego z najseksowniejszych filmów w historii”. Tak zapowiada się Challengers

Krzysztof Żołyński
2024/04/23 21:00
0
0

Challengers, w którym główną rolę gra, Zendaya doczekał się przedpremierowego zwiastuna. Film trafia do kin jeszcze w tym miesiącu.

Po licznych opóźnieniach i kłopotach realizacyjnych, Challengers w końcu dobrnął do celu. Film jest gotowy i oczekuje na kinową premierę, którą zaplanowano na 26 kwietnia. Wytwórnia MGM postanowiła przypomnieć o swojej pikantnej produkcji i pokazała finałowy, przedpremierowy zwiastun. Już teraz widowisko, w którym główną rolę zagrała Zendaya, określa się mianem „jednego z najseksowniejszych filmów w historii”.

Zendaya w zwiastunie „jednego z najseksowniejszych filmów w historii”. Tak zapowiada się Challengers

Pierwsze recenzje są bardzo przychylne temu widowisku, a recenzenci są zgodni, że jest to z pewnością najbardziej wartościowa rola Zendayi. Podkreślają również, że to naprawdę bardzo dobry film znakomicie łączący elementy widowiska sportowego, dramatu i namiętnego romansu.

Zendaya w przedpremierowym zwiastunie filmu Challengers

Tashi Duncan po feralnym wypadku musiała zakończyć zawodową karierę tenisistki. Jej mąż znajduje się w poważnym dołku psychicznym. Oboje muszą radzić sobie z nową sytuacją, a kiedy pojawia się dwóch obiecujących zawodników, wszystko zmienia się w ich życiu. Challengers to nie jest zwykła opowieść o tenisie. Jest tu pasja, seks i rywalizacja.

GramTV przedstawia:

Scenariusz filmu napisał Justin Kuritzkes, a za reżyserię odpowiada Luki Guadagnino.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!