Zakończenie filmu Flash zmienione na ostatnią chwilę. Kolejny Batman usunięty

Radosław Krajewski
2023/04/20 12:30
0
0

DC usunęło kolejny gościnny występ z Flasha.

Już w przyszłym miesiącu rozpocznie się najgorętszy okres w kinie, a wśród filmowych premier nie zabraknie oczekiwanej produkcji o Flashu. Studio wiele obiecuje sobie po tym filmie, który może zapewnić Barry’emu Allenowi miejsce w nowym uniwersum lub przekreślić jego szanse na szybki powrót w kolejnych tytułach z serii. Dlatego też twórcy ciągle zmieniają zakończenie pod wpływem reakcji widzów podczas pokazów testowych. Jeszcze w lutym informowaliśmy, że z finału filmu wycięto aż cztery postacie powiązane ze starym uniwersum DC, a teraz okazuje się, że studio zleciło kolejną zmianę, tym razem na kilka dni przed oficjalną premierę.

Zakończenie filmu Flash zmienione na ostatnią chwilę. Kolejny Batman usunięty

Flash z wieloma gościnnymi występami, ale bez George’a Clooneya

Flash zadebiutuje podczas CinemaCon, które odbędzie się w dniach 24-27 kwietnia. DC ma więc raptem kilka dni, aby dokończyć swój film. Według KC Walsha z Geeks Worldwide, zakończenie Flasha wciąż jest zmieniane i tym razem pozbyto się kolejnego odtwórcy Batmana.

Według plotek w filmie miał pojawić się w ramach gościnnego występu George Clooney jako Mroczny Rycerz. Najwyraźniej wielkiego powrotu aktora do roli nie zobaczymy i DC zdecydowało się wyciąć wszystkie jego sceny. Zamiast tego we Flashu mają pojawić się inne postacie, w tym znane z uniwersum Arrowverse i serialu Flash.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Flasha jest Andy Muschietti, twórca świetnie przyjętego horroru To oraz Mama. W filmie wystąpili: Ezra Miller, Ron Livingston, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Michael Shannon, Antje Traue, Sasha Calle, Ben Affleck, Maribel Verdú, Temuera Morrison, Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso, i Luke Brandon Field.

Przypomnijmy, że Flash zadebiutuje w kinach 16 czerwca 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!