Zaczęły się zamknięte testy Suicide Squad: Kill the Justice League

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 10:45
0
0

Wybrani gracze mogą już testować nadchodzącą produkcję Rocksteady Studios.

Już w zeszłym tygodniu Rocksteady Studios zapowiedziało testy alfa Suicide Squad: Kill the Justice League. Deweloperzy dotrzymali obietnicy i wczoraj – 30 listopada 2023 roku – o 15:00 czasu polskiego wybrani gracze otrzymali dostęp do testowej wersji wspomnianej produkcji. Zgodnie z zapewnieniami twórców użytkownicy komputerów osobistych (Steam) oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S mają szansę zapoznać się konkretnym wycinkiem kampanii fabularnej.

Zaczęły się zamknięte testy Suicide Squad: Kill the Justice League

Rozpoczęły się zamknięte testy wersji alfa Legionu Samobójców od Rocksteady

Zgodnie z zapowiedziami zamknięte testy alfa Suicide Squad: Kill the Justice League zakończą się 4 grudnia 2023 roku – czyli w najbliższy poniedziałek – o 21:00 czasu polskiego. Rocksteady Studios podkreśla, że całość nie reprezentuje „pełnego” i „końcowego” doświadczenia, którym gracze będą mogli cieszyć się w dniu premiery. Nadchodząca produkcja twórców serii Batman: Arkham wciąż znajduje się bowiem w fazie rozwoju.

W Suicide Squad: Kill the Justice League gracze będą mieli okazję wcielić się w jednego z członków tytułowego Legionu Samobójców. Zgodnie z zapowiedziami w gronie grywalnych postaci znajdziemy Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga, a także King Sharka. Popularni złoczyńcy będą musieli pokrzyżować plany Brainiaca, który przejął kontrolę zarówno nad mieszkańcami Metropolis, jak i nad superbohaterami z Ligi Sprawiedliwości.

GramTV przedstawia:

Warto dodać, że warunkiem wzięcia udziału w testach alfa gry Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości od Rocksteady Studio było podpisanie umowy o zachowaniu poufności. Oznacza to, że gracze – którzy otrzymali dostęp do wspomnianego wydarzenia – nie będą mogli podzielić się żadnymi materiałami lub informacjami na temat nadchodzącej produkcji twórców serii Batman: Arkham.

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować 2 lutego 2024 roku na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!